منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
شناسه خبر: 301839
گروه :خبر
_J8A2855

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان توجه به اقتصاد مقاومتی را اولویت اول برنامه‌های فرهنگی شهرستان عنوان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز از پارسیان ، محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان طی نشست مشترک بخشدار مرکزی این شهرستان در بازدید پس از نوروز اظهار داشت: سال جدید سالی است که بهار آن با کلام ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و لزوم انجام برنامه‌ای که اقدام و عمل آن در پی داشته باشد شروع شده است لذا تمامی برنامه‌های این اداره در سال جدید مبتنی بر شعار سال مقام معظم رهبری خواهد بود.

وی اضافه کرد: بخش‌هایی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان امکان درآمد زایی دارد که باید آن محورها را توسعه بیشتری بدهیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان همچنین اظهار کرد: انجمن نمایش شهرستان در حال حاضر به مرحله‌ای رسیده است که جنبه‌های اقتصادی در آن به خوبی دیده شده و این هنر توانایی پرداخت هزینه‌های خود را دارد.

 

اسدی توجه به صنایع دستی و لزوم آموزش در این زمینه را امری جدی خواند و گفت: متأسفانه عدم استقرار اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شهرستان باعث شده در زمینه صنایع دستی دچار سردرگمی شویم و انضباط خوبی در این خصوص دیده نمی‌شود در حالی که شهرستان پارسیان از قابلیت‌های خوبی برخوردار است.

 

وی افزود: موضوعات مرتبط صنایع دستی تا کنون از طریق این اداره پیگیری شده و در سال جدید نیز چنانچه ضرورت ایجاب کند پیگیری خواهد شد.

 

مصطفی غلامپور بخشدار مرکزی پارسیان نیز در این نشست ضمن عرض خسته نباشید به مجموعه فعالان فرهنگی هنری شهرستان اظهار داشت: توجه به هنر توجه به زیبایی‌ها است لذا دست اندرکاران مجموعه فرهنگ و هنر در زیباترین شرایط فعالیت می‌کنند.

 

وی افزود: بر خود لازم دانستم در سالی جدید به همه شما عزیزان عرض خسته نباشید بگویم و از تلاش شما در سال گذشته قدردانی کنم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است