منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۱
شناسه خبر: 179316
گروه :خبر
45

مدیر کل زندان های هرمزگان با تأکید بر نوآوری و خلاقیت در ایجاد شغل و درآمدزایی برای خانواده زندانیان نیازمند، گفت: توانمندسازی خانواده های زندانیان باید در اولویت قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز، نخستین نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان در سال جدید با حضور اکبر سلیمانی مدیر کل زندان های هرمزگان، احمد محمودی فرماندار رودان، رضا درویشی رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی رودان، رضا مختاری دادستان و رییس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان، اعضای انجمن و جمعی از خیرین در دفتر مدیریت اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان برگزار شد.

سلیمانی در این نشست با حضور در جمع کارکنان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی رودان با اشاره به سال شعار سال ۹۴ «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، کار در محیط زندان را مشغله ای سخت عنوان کرد و گفت: علی رغم سختی های موجود در این محیط، می توان با همدلی و همزبانی این شرایط سخت را تسهیل و زمینه انجام موفق وظایف محوله را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه همواره باید از تجربیات گذشته درس گرفت، افزود: اگر هر قدمی که بر می داریم با نیت پاک و با ایمان و اعتقاد به خداوند متعال باشد، موفقیت کار را تضمین خواهد کرد.

مدیر کل زندان های هرمزگان بر برگزاری نشست های صمیمی در زندان، تاکید و اظهار کرد: چنین نشست هایی کارکنان را به هم نزدیکتر می کند و ضمن همدلی و همزبانی بیشتر، موفقیت در امور محوله را هم به دنبال خواهد داشت.

سلیمانی، نوآوری و خلاقیت در ایجاد شغل و درآمدزایی برای خانواده زندانیان نیازمند را مورد تأکید قرار داد و گفت: توانمندسازی خانواده های زندانیان به وسیله ایجاد اشتغال مناسب، باید در اولویت کاری مسئولان و به ویژه انجمن حمایت از زندانیان قرار گیرد.

رضا مختاری دادستان و رییس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان رودان نیز در این نشست، گزارشی از اقداماتی که در سال گذشته توسط این انجمن انجام شده بود را ارائه کرد.

در پایان، مدیر کل زندان های هرمزگان با حضور در اندرزگاه ها و در گفتگویی چهره به چهره با مددجویان، به بررسی مشکلات آنها پرداخت.

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

نشست انجمن حمایت از زندانیان رودان

انتهای پیام/

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد