منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۰۷
شناسه خبر: 363016
گروه :خبر
347425_430

ائمه جمعه استان هرمزگان با تاکید بر تقویت بنیه دفاعی کشور و حفظ اقتدار نظامی اظهار کردند:توافق FATFبازی در میدان پیش ساخته دشمن براندازی نهادهای انقلابی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان با تاکید بر تقویت بنیه دفاعی کشور و حفظ اقتدار نظامی اظهار کردند:توافق  FATFبازی در میدان پیش ساخته دشمن براندازی نهادهای انقلابی است لذا تکیه به آمریکا برای رسیدن به رفاه ساده لوحی می باشد و مسئولان نظام بایدخط فاصل با استکبار را مشخص کنند

 

توافق FATF بازی در میدان پیش ساخته دشمن است

آیت الله رکنی، امام جمعه بندرلنگه با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: مسئولین مواظب باشند نکند خودمان دست به خود تحریمی بزنیم و آنچه دشمن می‌خواهد و سال‌ها نتوانسته به دست آورد به مرحله اجرا در بیاوریم و در میدان ساخته‌شده دشمن بازی کنیم.

رکنی اظهار کرد: در حال حاضر دور تا دور کشورمان محاصره پایگاه‌های نظامی آمریکایی است چرا بعضی‌ها نمی‌داند که  ژاپن و آلمان هیچ اختیاری از خود ندارند و اگر قرار بود استقلال نداشته باشیم انقلاب نمی‌کردیم.

توافق  FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است

حجت الاسلام مختاری ،امام جمعه حاجی اباد با بیان اینکه توافق ضد پولشویی FATF مسئله عجیبی است که این سند را  محرمانه امضا شده است،تصریح کرد:FATF در مصداق‌هایش با تفسیر نظام غرب موارد خطرناکی را به دنبال دارد به طوری که غرب با این تعهد از تروریسم و پولشویی تفسیرهای متفاوتی را برای خود مطرح می‌کند.

وی تاکید کرد: ما نباید با دست خودمان در قالب چنین تعهدنامه‌هایی سعی کنیم برای کشور محدودیت ایجاد کنیم چرا که به نظر می‌رسد این تعهدنامه‌ها بیشتر از آن که منافعی را به همراه داشته باشد به ضرر جمهوری اسلامی ایران است.

مختاری با بیان اینکه با توافق  FATF  افراد و نهادهایی را که دشمن آنها را نمی‌پسندد و می‌خواهد براندازد را تحریم می نماییم افزود: دشمن می‌خواهد سپاه و نهادهای انقلابی و کسانی که خون و جان دادند و این نظام را در هشت سال حفظ کردند را تحریم کند.

وی با بیان اینکه  باید حواسمان را جمع کنیم تا در قالب تعهد FATF امنیت کشور را دچار آسیب نکنیم و زمینه سوءاستفاده استکبار جهانی از این طریق فراهم نیاید،گفت: خود آمریکا و غربی‌ها نه تنها به FATF بلکه به سایر تعهدنامه‌های بین‌المللی پایبند نیستند و به هیچ وجه حاضر نیستند زیر بار چنین تعهدنامه‌هایی بروند.

اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است

آیت الله نعیم‌آبادی ،امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه اقتدار نظامی بخصوص در زمینه دفاعی مهم‌ترین عامل بازدارنده دشمنان برای تعرض است،افزود: آمریکایی‌ها اهل مذاکره نیستند و نمی‌توان با آنها پای میز مذاکره نشست چرا که منطق آمریکایی‌ها منطق زور و تعرض و تجاوز است.

وی تاکید کرد:باید آنقدر مجهز و توانمند باشیم که دشمنان حتی فکر حمله به کشورمان را در ذهن خودشان نپرورانند و این راهبرد جمهوری اسلامی ایران در طول سال‌های بعد از دفاع مقدس است که با اقتدار و هوشمندی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی پیگیری شده است.

نعیم آبادی  با اشاره به رشد توانایی‌های نظامی کشورمان در طی سال‌های اخیر به خصوص در زمینه موشکی و پدافندی و ایجاد اقتدار نظامی در سطح منطقه، خاطرنشان کرد: ملت ایران هیچ‌گاه در فکر تجاوز نبوده و نیست و تاریخ نیز گواهی بر این مسئله است اما عقل سلیم حکم می‌کند که ما آمادگی همه‌جانبه خودمان را در برابر هرگونه تهدید دشمنان ارتقاء دهیم.

تکیه به آمریکا برای رسیدن به رفاه ساده لوحی است

حجت الاسلام سیدمهدی تاج زاد ،امام جمعه رودان خطر نفوذ دشمن در همه عرصه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و غیره از موارد تاکیدی مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود:کسانی که با شما مذاکره کردند یک وقتی تصور نکنند که چون به این توافق رسیدند شما را از حالت انقلابی بودن خود دست بردارید، باید رودربایستی را کنار بگذارید و مواضع صریح و انقلابی خود را در مورد آرمان های انقلاب به دنیا اعلام کنید.

وی با بیان اینکه یک عده ساده دل داخلی به آمریکا خوش بین هستند، افزود: عده ساده که دوباره می خواهند فریب دشمن را بخورند و می خواهند با تکیه با آمریکا به رفاه برسند.

امام جمعه رودان با اشاره به اینکه از آمریکا چیزی حاصل نمی شود، تصریح کرد: آمریکا با اسلام و دین ما مشکل دارد، و این برجام یک تجربه ای شد برای بعضی از افرادی که خودشان را به خواب زدند بیدار شوند و هوشیار باشند.

مسئولان خط فاصل با استکبار را مشخص کنند

امام جمعه شهرستان پارسیان با یادآوری بد عهدی های آمریکا در برجام ، و ظلم و ستم های آنها در طول تاریخ انقلاب اسلامی،افزود:  عده ای راه فلاح و سعادت را در ارتباط با آمریکا می دانند لذا همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید خط فاصل با استکبار در رأس آنها آمریکا را مشخص کنیم چرا که خط فاصل با آمریکا از مبانی قطعی امام(ره) بوده و هست.

وی اظهار کرد: استقلال در اقتصاد ، تنها با اقتصاد مقاومتی و استقلال سیاسی با اعتماد نداشتن به آمریکا صورت می‌گیرد همچنان که در برجام بر همه مشخص شد که آمریکا در هیچ زمینه ای قابل اعتماد نیست.

میرزایی تصریح کرد: آمریکای جنایتکار و عهد شکن با خدعه و دروغ و تزویر نه تنها به تعهدات خود عمل نمی کند، بلکه با فریب عده‌ای در داخل ، زمزمه برجام منطقه ای و مذاکره در باب مسائل منطقه را مطرح می کندلذا دل بستن عده‌ای اندک در داخل به وعده های آمریکا را تعجب آور است.

آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع است

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری، امام جمعه شهرستان سیریک با بیان اینکه امریکایی ها هنور به تعهدات برجام خود عمل نکردند و  در کمال بی شرمی  همه تعهدات بین المللی نقض کرده است،اظهار کرد: امریکا هیچ وقت به تعهدات قانونی ، اخلاقی، سیاسی و دیپلماسی پایبند نیست و هر کجا که سود و منفعتش تامین  شود حرف قانون و منطق می زند و در غیر این صورت از قدرت زور و اتهام زنی به بهانه های مختلف برای شانه خالی کردن به مسئولیت و رعایت حق و حقوق دیگران  سرباز می زند.

وی تاکید کرد:بد عهدی‌های آمریکا و کشورهای غربی برای ما ایرانیان چیز تازه و نوی نیست آمریکا و غرب همیشه برای ملت ایران یک شیطان بزرگ محسوب می‌‌شود که همیشه سعی دارد با حقه و حیله و عوام فریبی خودش را حامی اصلی حق و دموکراسی معرفی کند اما از طرفی  بزرگ ترین جنایت و خیانت به مردم ایران روا می‌دارد.

لزوم تلاش مسئولان بر تقویت بنیه دفاعی کشور

حجت الاسلام جواد غلامی،امام جمعه جاسک نیرو های نظامی را نماد قدرت و اقتدار کشور دانست و تاکید کرد:با توجه به اینکه تهدیدات از سوی دشمنان انقلاب هر روز شدت بیشتری به خود می گیرد.لازم است نیروهای مسلح، ارزشمدار و رسالت محور توانمندی های خود را هر چه بیشتر روز آمدتر کنند و از هیچ گونه جنگ روانی و تبلیغات دروغین بدخواهان داخلی و خارجی نهراسند و در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور در همه عرصه  فعالیت داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است