منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
شناسه خبر: 176120
گروه :خبر
hashmi

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه توافق لوزان به صورت کلی مورد تایید است، گفت:فردا مجلس جلسات ویژه ای را با تیم مذاکره کننده و وزیر امور خارجه خواهد داشت و جزییات را ازمذاکره کنندگان خواهد گرفت.

سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با بیان اینکه بیانیه لوزان صورت کلی مورد توافق نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت:مذاکرات هسته ای با نظر و تایید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حمایت هر سه قوه و ملت انجام شده است.

وی با اشاره به توافقات انجام شده در مراحل قبل افزود: توافق لوزان به صورت کلی مورد تایید است و همه از دولت و تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم.

هاشمی در خصوص جزییات بیانیه، تصریح کرد: فردا مجلس جلسات ویژه ای را با تیم مذاکره کننده و وزیر امور خارجه خواهد داشت و مسائل ریز را ازمذاکره کنندگان خواهد گرفت.
وی اظهار کرد: توضیحات تیم مذاکره کننده راجع به جزییات، روشن کننده مسائل اصلی است و مجلس نظر خود را در مورد ادامه روند کار ارائه می دهد.

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه کلیات توافق را حمایت می کنیم، تاکید کرد: موضوعات تخصصی ، فنی و جزئیات کار را به صورت تکمیلی از تیم مذاکره کننده و وزیر امور خارجه خواستار می شویم.

وی گفت: ادامه فعالیت های صلح آمیز انرژی هسته ای کشور و برداشته شدن تحریم های ظالمانه حق مسلم ملت ایران است و کسی نمی تواند به آن دست درازی کند .

هاشمی بازتاب بیانیه لوزان در رسانه های خارجی را جنگ های رسانه ای دانست و گفت: اتحادیه اروپا وآمریکا که مدعیان قدرت در عرصه جهانی هستند، پای میز مذاکره با ایران آمدند که نشان دهنده جایگاه ایران در عرصه جهانی است.
وی افزود: دیپلمات های غربی با ایجاد فضای مسموم رسانه ای تظاهر می کنند که خواسته هایشان را به ایران تحمیل کرده اند.

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه ما مذاکره کردیم که حقمان را بگیریم،خاطر نشان کرد: ما به دنیا ثابت کردیم که به دنبال فعالیت های غیر صلح آمیز نیستیم و حق ماست که از این فناوری استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است