منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
شناسه خبر: 303646
گروه :خبر
13940129000327_PhotoA

غلامعلی رجایی درباره توئیت جنجالی منتسب به هاشمی رفسنجانی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، غلامعلی رجایی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گویی با روزنامه آفتاب درباره توئیت جنجالی منتسب به هاشمی رفسنجانی توضیحاتی ارائه کرد که بخش‌های مهم ْآن در ادامه می‌آید.

– آقای هاشمی به عنوان شخصیت برجسته کشور و منطقه این فرصت را ندارند که خودشان توئیتری  اداره کنند، بنابراین کسانی که به ایشان علاقه‌مند و مرتبط با سیاست های رسمی شان هستند این شبکه ها را اداره می کنند.

– مسئول سایت آقای هاشمی متن توئیت را گذاشته، برداشت خود را از یک موضوع نوشته بود و به همین دلیل با ایشان هم برخورد صورت گرفت.

– درباره این توئیت با آقای هاشمی هماهنگی انجام نشده بود.

– آیت الله هاشمی، یک سایت رسمی دارد که آن را پسرشان اداره می کند. ولی پسر وی هم قاعدتا مسئولی را برای این کار انتخاب کرده، البته آن فرد مسئول، زحمت های زیادی هم کشیده است اما بابت بحث پیش آمده درباره آن توئیت چون هماهنگی صورت نگرفته بود، برخوردهای لازم هم با او صورت گرفت.

چندی پیش در توئیت منتسب به آقای هاشمی آمده بود: «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک ها…».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان