منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۸
شناسه خبر: 272552
گروه :خبر
13941104000790_PhotoA

تهدید به بمب‌گذاری در یک هواپیمای مسافربری ترکیه که از هیوستون آمریکا عازم استانبول بود موجب بروز اختلال در پرواز این هواپیما شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تهدید به بمب‌گذاری در یک هواپیمای بوئینگ 777 ترکیه موجب فرود این هواپیما در فرودگاهی در ایرلند شد.

هواپیمای مسافربری بوئینگ 777 خطوط هواپیمایی ترکیه که از هیوستون تگزاس در آمریکا عازم استانبول بود، به دنبال تهدید به بمب گذاری نوشته شده در یک ورقه مجبور به فرود در فرودگاه بین‌المللی سیونیین در ایرلند جنوبی شد.

بر اساس این گزارش، بوئینگ 777 ترکیه با 209 مسافر منجمله دو کودک به سلامت در فرودگاه سیونیین ایرلند از هواپیما خارج شدند.

بعد از فرود هواپیما مسافران به بخش امنی انتقال داده شده و ماموران به جستجوی هواپیمای مسافربری بوئینگ پرداختند.

آخرین اخبار حکایت از عدم پیدا شدن بمبی در این هواپیما دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی