منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
شناسه خبر: 277052
گروه :خبر
IMG-20160203-WA0007_3099

معاون فرماندار رودان گفت: ۵۰۰نفر ناشنوا در شهرستان رودان وجود دارد که تنها ۶۰ نفر از آنها سازماندهی شده اند و تلاش می شود تمامی این عزیزان جذب کانون ناشنوایان شهرستان شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیکطبع معاون فرماندار رودان در افتتاح اولین کانون و هیئت ورزشهای ناشنوایان شهرستان رودان گفت: ۵۰۰ نفر ناشنوا در شهرستان رودان وجود دارد که تنها ۶۰ نفر از آنها سازماندهی شده اند و در آینده تلاش می شود که تمامی این عزیزان جذب کانون ناشنوایان شهرستان شوند.

 

نیک طبع عمل خیرخواهانه خیرین را در راستای راه اندازی این کانون را بسیار مهم و خداپسندانه دانست و اظهار کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان برای کمک در جهت ارتقاء امکانات این کانون آمادگی دارند.

 

وی افزود: فعالیت های متعددی را از ناشنوایان این شهرستان در برگزاری مراسمات ماههای محرم و صفر شاهد بودیم، و این گونه فعالیت ها باعث ایجاد انگیزه برای سایر نهاد ها جهت استفاده از پتانسیل های ناشنوایان شده است.

 

معاون فرماندار در پایان خاطرنشان کرد: این کانون ،در فضایی موقوفه از سوی فرزندان مرحوم حاج حسین ارجمند، به مساحت ۶۰ متر مربع به منظور انجام فعالیت های ورزشی ،آموزشی ،فرهنگی ، مذهبی و هنری ویژه ناشنوایان است.

Untitled_3098

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد