منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
شناسه خبر: 223975
گروه :خبر
پمپ-بنزین-کوشکنار

پمپ بنزین کوشکنار بعد از وقفه‌ای چندین ماهه بازسازی مجدد شد، اما نداشتن بنزین و گاهی مشکلات دیگر باعث سرگردانی مردم شده است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از  پارسیان ، پمپ بنزین کوشکنار غربی‌ترین پمپ بنزین استان هرمزگان و در ورودی غربی هرمزگان از استان بوشهر محسوب می شود.

 

 

اما این پمپ بنزین با تعطیلی‌های مکرر چندین ماهه و ضعف مدیریت بعد از راه اندازی مجدد سرگردانی مردم را به همراه داشته که می طلبد مسئولین چاره ای برای رفع مشکلات آن بیاندیشند.

 

 

نوسازی دستگاه های این پمپ بنزین امید به خدمات دهی مستمر و پایدار را در دلها زنده کرد اما بعد از رفع مشکلات دستگاه‌های پمپ بنزین نبود ، بنزین خودنمایی کرد تا مردم غربی ترین شهر استان حالا حالاها در انتظار چاره جویی مسئولین بمانند.

 

 

مردم انتظار دارند با طی مسیرهای چندین کیلومتری و رسیدن به پمپ بنزین خدمات دریافت کنند اما مواجه شدن با پمپ هایی که در لفافه پیچیده شده، شیلنگ هایی که درازکش روی زمین افتاده و کارگری که می‌گوید بنزین تمام کردیم در کنار باک خالی خودرویی که با امید پر شدن به جایگاه مراجعه کرده مشکل رسیدن به جایگاه دیگر را در پی دارد و راننده ای که نمی‌داند آیا به جایگاه بعدی می رسد یا نه؟

 

 

اگر مردم از نبود این پمپ بنزین یا پلمپ شدن آن اطمینان داشته باشند همان کیلومترها طی مسیر را در مسیر دیگری انجام می دهند تا خودروهایی که احیانا بیمار با خود دارند و با امید به جایگاه سوخت گیری کوشکنار مراجعه کردند سرگردان نشوند.

 

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است