منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۷
شناسه خبر: 239707
گروه :خبر
537d4083f50f54fb78bd039defa4f7b0

دنیای غرب مشارکت نامحدود زنان را در اداره کلیه امور جامعه فراهم کرده بدون اینکه توجهی به شان و حریم زن داشته باشد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری زنان استان هرمزگان سوریاس ؛ دنیای غرب مشارکت نامحدود زنان را در اداره کلیه امور جامعه فراهم کرده بدون اینکه توجهی به شان و حریم زن داشته باشد بگونه ای که زنان همواره در یک فضای نا امن هستند و با رضایت خود کالا می شوند یا به اجبار ، چیزی که اسلام با آن مخالف است ، چرا که نباید زن طعمه قرار گیرد  یا به نوعی رضایت زن در سایه اغفال او صورت گیرد .

در نگاه غرب و فرهنگ غربی ، یکی از ارزش هایی که برای زن متصور است آن است که با موجد خود و با شخصیت خود وسایل التذاذ و بهره مندی دیگران را فراهم آورد ، لذا وقتی ما بر اساس فرهنگ اسلامی اعلام می کنیم که اسلام برای معاشرت زن و مرد محدودیتی قائل شده و معاشرت بی قید و شرط زن و مرد را جایز ندانسته ، ما را متهم می کنند که شما به زن اهانت می کنید ، در حالی که اهانت آن چیزی است که در فرهنگ غرب نسبت به شخصیت زن دیده می شود.

دنیای غرب با بهانه و به اسم آزادی زن ، شخصیت زن را به جنسیت او تنزل می دهد .

دکتر هنری ماکووو استاد دانشگاه ، مخترع بازی معروف scruples  و نویسنده و پژوهشگر در مسایل زنان و جنبش های آزادی بخش است . دکتر هنری ، دروغ بودن شعار آزاد سازی زن را افشا می کند . هنری این واژه را فریبی ((سنگدلانه )) توصیف کرده می گوید : آزادسازی زن ، فریبی از فریب های نظم نوین جهانی است . فریبی سنگدلانه که زنان آمریکایی را اغوا نموده و تمدن غرب را ویران کرده است نویسنده تاکید می کند : آزادسازی زن تهدیدی برای مسلمانان به شمار می رود و می گوید : این مساله میلیون ها نفر را تباه کرده و تهدید بزرگی برای مسلمانان است .

سپس نویسنده به توضیح پیامد های زندگی دیوانه وار دختران جوان آمریکایی پرداخته و می گوید : <<پیش از ازدواج ، ده ها پسر با او مرتبط هستند . پاکی خود را که بخشی از جذابیتش است ، از دست داده تبدیل به انسانی جامد و حیله گر می شود که توان محبت ورزیدن نخواهد داشت >> او اشاره می کند : ” زن در جامعه آمریکا ، خود را مجبور به پیروی از زندگی مردان می بیند ” همین مساله باعث شده که زنان آمریکایی ، پرخاشگر و مضطرب باشند ، شایسته همسر و مادر شدن نباشند و تنها به ابزاری برای کامیابی جنسی تبدیل شوند نه انسانی که عشق و مادر شدن را پیشه کرده است این ارمغان غرب است برای زنان .

انتهای خبر /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان