منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
شناسه خبر: 285282
گروه :خبر
652386

بررسی سابقه کاندیداهای لیست اصلاح طلبان نشان می دهد که برخلاف اینکه آنها شعار اقتصادی سر می دهند، یک لیست کاملا سیاسی را ارائه داده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ فضای انتخابات 7 اسفند امسال به سمت آرایش های لیستی پیش رفته است. جریان های مختلف به ارائه لیست های 30 نفره پرداخته اند. در این میان بررسی لیست ائتلاف اصلاح طلبان، جای بسی تعجب دارد. این جریان سیاسی که چندیست در رسانه ها پرچم مبارزه با فساد اقتصادی و حل معیشت جامعه و مشکلات اقتصادی را دارد، از یک طرف لیست بند خود را یک مفسد اقتصادی (کرباسچی) انتخاب کرده و از طرفی لیستی را تنظیم کرده اند که تمام افراد این لیست سابقه صرفاً سیاسی دارند و در اصل یک لیست سیاسی ارائه دادند و لی در ظاهر شعار اقتصادی می دهند. تناقضی است که خیلی زود دستان خالی اصلاح طلبان را رو کرده است.

متاسفانه وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور به حدی است که صدای بسیاری از افراد همسو با دولت را نیز بلند کرده است. حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار جمعی از مدیران و دست اندرکاران رسانه های کشور در جماران شرکت در انتخابات را یک وظیفه نسبت به مردم امروز کشورمان خواند که با انتخاب صحیح، معیشت، آرامش و امنیت بیشتر و بهتری پیدا می کنند و افزود: امروز مشکلات اقتصادی، بیکاری، تورم و گرانی از یکسو و تبعیض و اجحاف و حق کشی ازسوی دیگر و اعتیاد و ناهنجاری های فرهنگی از جهت سوم، جامعه را آزار می دهد.

این در حالی است که حداقل یک سوم کاندیداهای لیست ائتلاف اصول گرایان  جزء اقتصاددانان مطرح کشور می باشند و با هدفی که لیست دنبال می کند که همانا بهبود معیشت جامعه است، همخوانی دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است