منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
شناسه خبر: 363505
گروه :خبر
pk108

نوزدهمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان رودان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ انتخابات و گزینش شوراهای دانش آموزی فرصت مناسبی برای مشارکت عملی دانش آموزان در توسعه و تقویت فعالیت های آموزشی،تربیتی،فرهنگی و هنری است.

در شهرستان رودان نوزدهمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی با حضور مسئولین در محل دبیرستان نمونه دولتی دوره اول دکتر حسابی برگزار شد.

احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در این مراسم اظهار کرد: شوراهای دانش‌آموزی اهداف مختلفی را دنبال می‌کنند که مهمترین آن‌ها فراهم کردن زمینه مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌هاست.

وی افزود: در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی، دانش‌آموزان مسئولیت‌پذیری، کار گروهی و برنامه‌ریزی را می‌آموزند تا بتوانند قدرت و استعدادهای مختلف خود را بروز دهند که همه این کارها در راستای همان هدف اصلی یعنی تربیت یک شهروند خوب برای جامعه است.

مدیر آموزش و پرورش رودان خاطرنشان کرد: تکریم دانش آموزان، تقویت خود باوری، تمرین مشارکت جویی، مسئولیت پذیری و توسعه فعالیتهای گروهی از اهداف این انتخابات است.

صبح امروز نوزدهمین انتخابات شوراهای دانش آموزی همزمان با سراسر کشور در مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان رودان برگزار شد.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد