منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
شناسه خبر: 310602
گروه :خبر
جباری-زمزم

در بستک برتری با جباری است. در پارسیان رقابت به وضعیت بینابینی رسیده است اما در مناطق مختلف بندرلنگه، وضعیت آرا پراکنده است و رقابت سختی میان ستادهای هر دو کاندیدا برای جذب آرا به سوی خود در جریان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ، رقابت بر سر راهیابی از حوزه غرب هرمزگان در مرحله دوم به مجلس شورای اسلامی وارد روزهای نهایی خود می‌شود و تمرکز کاندیداها و هواداران آنها بر شهرستان بندرلنگه به واسطه رای قابل توجه این شهر و تاثیرگزاری آن بر دو شهر دیگر افزایش یافته است.

شماری از اصلاح طلبان مرکز استان نیز که برخی از آنها از پست‌های دولتی برخوردارند، با گرفتن مرخصی خود را به بندرلنگه و پارسیان رسانده‌اند تا به یاری زمزم نژاد بشتابند و دومین گزینه انحصاری خود را پس از ذوالقدر به مجلس بفرستند.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که با پیوستن ناصر شریفی به ستاد احمد جباری در شهر بستک و بدست گرفتن فعالیت‌های محوری ستاد جباری در این شهر، وضعیت آرای نماینده فعلی این منطقه در این شهر بیش از پیش بهبود یافته و برتری جباری در این شهر مشهود است و فاصله قابل توجهی نیز میان جباری با زمزم نژاد در شهر بستک وجود دارد.

 

 

در پارسیان نیز رقابت جدی در جریان است و ستادهای هر دو کاندیدا با رقابت تنگاتنگی در این شهر پیش می‌روند. طرفداران زمزم‌نژاد در این شهر معتقدند که توانسته‌اند با مجموعه‌ای از برنامه‌های تبلیغی و با استفاده از برخی سیاسیون مرکز استان فاصله خود را با جباری کمتر کنند و وضعیت آرا را به طور نسبی در این شهرستان به 50 – 50 برسانند.

 

 

نطق‌های آتشین جباری در مجلس در دفاع از حفظ یکپارچگی هرمزگان و تلاش‌های وی برای باقی ماندن 4 روستای مورد الحاق در پیکره هرمزگان همچنان نقطه عطف تبلیغات وی در این شهرستان و دلیل رای مردم این منطقه به وی است.

 

 

مهمترین مسئله در این میان کم توجهی مردم به تبلیغات منفی در این منطقه و حضور چشمگیر در مراسمات گوناگون برای آشنایی هر چه بیشتر با برنامه‌ها و اهداف کاندیداها و شنیدن سخنرانی‌های آنان است. به طوری که دقیقا همزمان با اجتماع چشمگیر هواداران زمزم نژاد در بستک برای سخنرانی مرعشی، چند هزار نفر جمعیت در جناح بستک نیز در مراسم احمد جباری حضور داشتند و این نشان دهنده بی تفاوتی مردم نسبت به تخریب‌ها و جوسازی‌ها و تمایل آنان برای اطلاع از برنامه‌های هر دو کاندیداست.

 

 

در بندرلنگه اما وضعیت آرا در نقاط مختلف پراکنده است. در برخی از مناطق آرای جباری بالاتر و در برخی نقاط دیگر نیز وضعیت زمزم نژاد بهتر گزارش می‌شود.

 

 

پیوستن توانا، توکلی، شریفی ، زارعی، بنادل و خدمتی به ستاد احمد جباری توانسته وضعیت جباری را بهبود بخشد اما دامنه اصلی تبلیغات زمزم نژاد در این منطقه متمرکز بر توزیع و گسترش عکس‌هایی است که زمزم‌نژاد در قالب لیست امید با هاشمی رفسنجانی و حسن خمینی گرفته است.

 

 

سفر مرعشی به بستک و پس لرزه‌های سخنرانی وی

 

انتشار سخنان سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی که چند شب قبل در بستک برای طرفداران زمزم نژاد سخنرانی کرد، بازتاب‌های متعددی را در این منطقه و در میان مردم داشته است.

 

 

در برخی از شبکه‌های اجتماعی واکنش‌ها نسبت به این سخنان مثبت و در برخی دیگر از مناطق نیز بازتاب مطلوبی نداشته است و عنوان شده که مرعشی در زمان استانداریش در کرمان معدن فاریاب هرمزگان را جدا کرد و سفر او به هرمزگان و حمایتش از زمزم نژاد نیز با اهداف خاصی صورت می‌گیرد.

 

 

 به هر شکل انتخابات در غرب هرمزگان در روز جمعه با حضور مردم در پای صندوق‌های را پایان می‌یابد و آنچه مهم است انسجام و همدلی مردم این منطقه برای پیشرفت و توسعه آن است که با انتخاب هر کدام از دو گزینه موجود اهمیتی ویژه داشته و باید با دقت پیگیری شود.

 

 

انتخابات پلی برای حرکت به سوی آینده‌ای بهتر است و مشارکت گسترده مردم منطقه غرب هرمزگان همگام با 21 استان دیگر کشور تکمیل کننده حماسه بزرگ 7 اسفند 94 خواهد بود.

 

 

کاندیداها و هواداران‌شان اخلاق انتخاباتی را فراموش نکنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان