منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۵
شناسه خبر: 207581
گروه :خبر

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:کارگروه‌های مختلفی تشکیل شده و به‌ محض اینکه اعتبارات لازم تأمین شود، از طریق تشکل‌های صنفی تمام کارگران ساختمانی بیمه می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حسن هفده‌تن دقایقی پیش در حاشیه دهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارگران ساختمانی شریف‌ترین افراد جامعه هستند و باید بیمه بازنشستگی داشته باشند.

به گزارش تسنیم، وی افزود: کارگروه‌های مختلفی تشکیل شده و به‌محض اینکه اعتبارات لازم تأمین شود، از طریق تشکل‌های صنفی تمام کارگران ساختمانی بیمه می‌شوند.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه به‌دنبال عزت‌بخشی و صیانت از نیروی کار هستیم، عنوان کرد: در زمینه آلاینده‌ها و آلودگی‌ها، حوادث ناشی از کار شش برابر حوادث فیزیکی است، بنابراین باید در بلند مدت با ابتکار و نوآوری به‌دنبال رفع این مشکلات باشیم.

وی با اشاره به لزوم کاهش مشکلات کارگران مشاغل سخت و زیان‌آور، تصریح کرد: باید کارگران بتوانند در آسایش و آرامش شغلی به کار خود ادامه دهند کمااینکه برخی از شغل‌ها آن‌قدر زیان‌آور است که فرد بازنشسته بعد از مدتی دچار ناراحتی‌های زیادی می‌شود، بنابراین برنامه‌ریزی در جهت کاهش مشکلات مشاغل سخت و زیان‌آور باید مورد توجه قرار بگیرد.

هفده‌تن دستیابی به رشد اقتصادی و درآمد را مستلزم روی‌آوردن به برنامه‌های مبتنی بر دانش دانست و خاطرنشان کرد: امروز دولت فرصت‌های بسیار مناسبی برای جلوگیری از  رکود واحدهای تولیدی فراهم کرده است که  تولیدکنندگان باید از این فرصت‌ها بهره بگیرند.

وی با بیان اینکه قوانین و مقررات باید سبب ایجاد آسایش و رفاه در جامعه شود، در غیر این‌صورت باید اصلاح شوند، گفت: باید صندوق‌های نوآوری جایگزین بانک‌های شوند، زیرا این بانک‌ها هیچ حمایتی از کارآفرینان ندارند.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: امروز در حوزه روابط کار، منسوخ کردن بخشنامه‌هایی که به‌عنوان مانع در بحث تولید عمل می‌کند، در دستور کار قرار گرفته است و آن دسته از بخشنامه‌هایی که قابل اصلاح است را نیز اصلاح می‌کنیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است