منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۹
شناسه خبر: 350578
گروه :خبر
IMG_9951_8394
 

معاون فرماندار رودان در جلسه شورای ترافیک شهرستان عنوان کرد؛

تمام شرایط برای بازگشایی مدارس در رودان مهیا است

معاون فرماندار رودان با تأکید بر لزوم آموزش های ترافیکی به دانش آموزان، گفت با فراگرفتن موارد ترافیکی توسط دانش آموزان، بخش اعظمی از مشکلات در فصل مدارس کاهش خواهد یافت و حتی می توان می توان معضلاتی همچون وجود دانش آموزان موتور سوار بدون گواهینامه و کلاه ایمنی با اتخاذ این تدابیر شکل قانونی به خود بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای ترافیک شهرستان اظهار کرد: در آستانه بازگشایی مدارس فراهم آوردن فضایی به منظور ایجاد شور و نشاط و آرامش در سال تحصیلی جدید در حوزه های مختلف از جمله بحث های ترافیکی بسیار مهم است.

نیک طبع افزود: در این راستا نسبت به رنگ آمیزی خیابان های منتهی به مدارس و مدارس منتهی به خیابان های اصلی در سطح شهرستان اقدام و خط عابر پیاده برای سهولت در عبور و مرور دانش آموزان کشیده شود.

معاون فرماندار رودان ادامه داد: از دیگر مسائلی که در این خصوص مدنظر قرار گرفته شود، هماهنگی با رانندگانی است که به عنوان سرویس با مدارس همکاری می کنند در مرحله اول معاینه فنی داشته باشند و ثانیا آموزش های لازم از طریق پلیس راهور به آنها داده شود تا با رعایت قانون شاهد کمترین حوادث ترافیکی باشیم.

وی ساماندهی سرعت گیری های را در سطح شهرستان امری ضروری دانست و اضافه کرد: تلاش شود با رنگ آمیزی این سرعت گیری و نصب چراغ راهنمایی در حد امکان محل سرعت گیری برای همه مشخص باشد.

نیک طبع همچنین گفت: با توجه به ازدحام و تردد بسیار زیاد وسایل نقلیه در اطراف میدان مرکزی شهر رودان، طرحی بوسیله شهرداری مطالعه شود تا بتوان در حد ممکن با نصب نرده از عبور و مرور همزمان عابران پیاده با وسایل نقلیه جلوگیری شود.

معاون فرماندار رودان با تأکید بر لزوم آموزش های ترافیکی به دانش آموزان، خاطرنشان کرد: با فراگرفتن موارد ترافیکی توسط دانش آموزان، بخش اعظمی از مشکلات در فصل مدارس کاهش خواهد یافت و حتی می توان می توان معضلاتی همچون وجود دانش آموزان موتور سوار بدون گواهینامه و کلاه ایمنی با اتخاذ این تدابیر شکل قانونی به خود بگیرد.

انتها یپیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند