منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
شناسه خبر: 363665
گروه :خبر
1-4

فرمانده انتظامی ویژه کیش گفت: یکی از اصلی ترین شاخصه های هنجاری مسولیت اجتماعی ، واجب دینی با عنوان امر به معروف و نهی از منکر است و تمام دستگاه‌های اجرایی باید متولی اجرای دستورات دینی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس،  سرهنگ “رحیم جهانبخش” فرمانده انتظامی ویژه کیش در دیدار با حجت الاسلام “علیدادی” امام جمعه کیش با اشاره به حمایت گروه های مردمی و روحانیت گفت: پلیس کیش با بهره گیری از تدابیر و ارشادات نماینده ولی فقیه در راستای اجرای وظایف و تحقق اهداف ماموریتی خود موفق تر از هر دوره ای عمل خواهد کرد.

وی افزود: یکی از مهم ترین مولفه های امنیت اجتماعی ، امنیت اخلاقی است که در قالب هنجارهای تعریف شده در فرهنگ غنی ایران اسلامی، سالیان سال با تکیه بر تعاریف فرهنگی تامین و حفظ شده است.

جهانبخش با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین شاخصه های هنجاری مسولیت اجتماعی ، واجب دینی با عنوان امر به معروف و نهی از منکر است، اظهار کرد: نظارت مردم بر مردم در دین مبین اسلام تعریف و عمل به آن به عنوان واجب شرعی ابلاغ شده است و آثار و برکات این مهم را در کنترل های اجتماعی تا دهه گذشته شاهد بودیم.

وی ادامه داد: به تاکید مقام معظم رهبری در حال حاضر این واجب فراموش شده بایستی احیاء شده و مردم و تمام دستگاه های متولی در اجرای صحیح آن بنا به دستورات اسلام اهتمام ورزند.

*کارکنان نیروی انتظامی؛ پاسداران رشید حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی

در ادامه این دیدار ،حجت الاسلام “علیدادی” ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شایسته و موثر پلیس در جزیره کیش با اعلام حمایت کامل از برنامه های این نیروی خدمتگزار گفت: اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی در تمام حوزه ها موثر و موفق بوده و این نشان از ایجاد دوران طلایی در حوزه تامین و حفظ نظم و امنیت در این جزیره دارد.

وی افزود: نیروهای خدمتگزار و پرتوان پلیس کیش در منطقه ای خدمت می کنند که جایگاه ویژه ای در حوزه فرهنگ کشور دارد و این جزیره دارای قابلیت های منحصر به فرد و تاثیرگذار است.

حجت الاسلام علیدادی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی به معنای واقعی کلمه و بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری مجاهدین فی سبیل ا.. هستند، خاطر نشان کرد: ماموران پلیس در عرصه تهاجم فرهنگی نیز به عنوان یاری مهربان و مقتدر، در مقابل نفوذ فرهنگی مردانه می ایستند و پاسداران رشید حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی در نگین خلیج فارس هستند.

انتهای پیام /ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت