منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
شناسه خبر: 234379
گروه :خبر
13930511000637_PhotoA
 

سردار سلامی در همایش ملی پدافند غیرعامل:

تمام توان خود را برای حضور در هر جنگ احتمالی بکار می‌گیریم

جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: تمام توان خود را بکار می‌گیریم تا اگر دوباره درگیر جنگی شدیم، بتوانیم از همه عناصر تشکیل‌دهنده ملیت‌مان دفاع کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، صبح امروز در همایش ملی پدافند غیرعامل که در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد، اظهار داشت: تمام توان خود را بکار می‌گریم تا اگر دوباره درگیر جنگی شدیم بتوانیم از همه عناصر تشکیل دهنده ملیتمان دفاع کنیم.

سلامی با بیان اینکه باید آماده اداره جنگهای متنوع نیابتی و مستقیم باشیم، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران دیکته هیچ بیگانه ای را نمی‌نویسد و خود انشا کننده ادبیات جدید مبارزات ملتهای مسلمان است.

وی با اشاره به استقرار پایگاه‌های هوایی امریکا در 22 کشور اسلامی، اظهار داشت: آنها از همین پایگاه ها به کشورهای مسلمان حمله می کنند. امریکا و اسراییل تا امروز به 14 کشور اسلامی حمله کرده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: کشورهایی می توانند ادامه حیات دهند که ظرفت های لازم را برای ادامه جنگ داشته باشند. اکثر جنگ ها قابل پیش‌بینی و پیشگیری نبودند و همه آنها چه کوتاه و چه بلند و چه ائتلافی و غیره ائتلافی، مسیر سرنوشت ملتها را تغییر دادند.

سلامی با بیان اینکه اندیشه جنگ هنوز نزد قدرتهای بزرگ بعنوان مهمترین راه حل سیاسی تلقی می‌شود، اظهار داشت: انبارهای تسلیحات امریکا و اسراییل باز شده و ابرهای باران‌زای جنگ در سرزمین های اسلامی بارش گرفته است.

وی ادامه داد: اروپا تابعیت سیاسی امریکا را پذیرفته و تحریم ایران و خروج سوریه و یمن از نظام اقتصادی جهانی، ضربه هایی را به اروپا و دیگر کشورها وارد کرده و اگر عراق را با شرایط امنیتی و سیاسی امروز می‌بینیم که بسیاری از قدرتها در تلاشند آن را تجزیه ژئوپولیتیک کنند، تاشی از جنگهاییست که صدام بر ما و کویت تحمیل کرد و امریکا به آن حمله کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نفس غرب همواره برای مسلمانان شعله های آتش بوده است، گفت: امروز نبرد ما با دشمنان کوچک و بزرگ بر سر این است که آنها می‌گویند ما شما را تهدید می‌کنیم و قدرتمان را توسعه می دهیم اما شما باید قدرت خود را متوقف کنید. این منطق آنهاست و آنها می خواهند برای ما دیکته بگویند. اگر برای جنگ اماده نباشیم اجازه زندگی در صلح را به ما نمی‌دهند.

سلامی تصریح کرد: امروز زمان طلایی واکنش به بحران در اختیار ماست و پدافند غیرعامل نیز یعنی مدیریت صحنه ای از جنگ که هنوز اتفاق نیفتاده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی