منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸
شناسه خبر: 331919
گروه :خبر
13930417000727_PhotoA
 

پس از اعلام همبستگی با آیت‌الله «عیسی قاسم»

تماس شیخ «علی سلمان» با خانواده‌اش ممنوع شد

همسر شیخ «علی سلمان» اعلام کرد وی از برقراری تماس با خانواده‌اش منع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، همسر «شیخ علی سلمان» دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرد تماسی از یکی از خانواده‌های رهبران بازداشت شده بحرین دریافت کرده و به وی اطلاع داده‌اند اداره زندان «جو» همسرش را از برقراری تماس با خانواده‌اش منع کرده است؛ وی درباره دلایل این ممنوعیت توضیحی نداد.

 طرف‌های نزدیک به خانواده‌های رهبران بازداشتی بحرینی اعلام کردند این ممنوعیت تماس احتمالا به دلیل بیانیه 13 تن از این رهبران بوده است که در آن با شیخ «عیسی قاسم» رهبر شیعیان اعلام همبستگی کرده‌اند.

بنا به گزارش مذکور،‌شیخ سلمان پیش‌تر تهدید شده بود که حق ندارد از داخل زندان بیانیه صادر کند یا اینکه اظهاراتی از زبان وی بر شبکه توئیتر نوشته شود.

آل‌خلیفه هفته گذشته تمام دفاتر جمعیت «الوفاق» بزرگترین جمعیت معارض بحرین را بست و قرار است در 23 ماه جاری (ژوئن) دادگاه مربوط به انحلال کامل این جمعیت را تشکیل دهد.

این در حالی است که وزارت دادگستری بحرین همزمان حبش شیخ سلمان را از چهار سال و نیم به 9 سال افزایش داد.

آل‌خلیفه هفته جاری شیخ عیسی احمد قاسم را لغو تابعیت کرد و این اقدام با اعتراض‌های گسترده انقلابی‌های بحرین روبرو شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی