منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
شناسه خبر: 285561
گروه :خبر
13940117000091_PhotoA

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز دوشنبه، بعد از اعلام آتش‌بس بین آمریکا و روسیه برای برقراری آتش‌بس در سوریه گفته فکر نمی‌کند چنین توافقی دوام چندانی داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «موشه یعلون»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، روز دوشنبه، بعد از اعلام توافق آتش‌بس بین آمریکا و روسیه به آن واکنش نشان داد.

رژیم صهیونیستی، تداوم جنگ در سوریه را بهترین گزینه برای این رژیم می‌داند. در روزهای گذشته تصاویر و فیلم‌هایی از امدادرسانی عوامل این رژیم به تروریست‌های سوریه، از جمله عناصر گروه تروریستی جبهه‌النصره، وابسته به القاعده منتشر شده است.

موشه یعلون، روز دوشنبه گفت فکر نمی‌کند که برقراری آتش‌بس با دوام در سوریه امکان‌پذیر باشد. او گفت: «برای من دیدن اینکه آتش‌بس برقرار می‌شود، در حالی که داعش و جبهه‌النصره بخشی از این فرایند نیستند و روسیه می‌گوید به هر دوی آن سازمان‌ها حمله خواهد کرد، دشوار است.»

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علاوه بر این مدعی شد آمریکا و روسیه هر دو «آزادی عمل» تل‌آویو را برای آنچه به گفته «یعلون» دفاع این رژیم از خود است، به رسمیت می‌شناسند.

به گزارش هاآرتص، «یعلون» در اظهاراتی درباره حملات اخیر این رژیم به سوریه گفت: «اسرائیل از یک اصل پیروی می‌کند – دفاع از خودش.»

این وزیر صهیونیست که در حال بازدید از یک ناوشکن آمریکایی در بندر حیفا بود در ادامه این ادعاها اضافه کرد تل‌آِو در هیچ‌یک از درگیری‌های لبنان، اعم از سوریه، لبنان و یا کشورهای دیگر دخالت نمی‌کند.

واشنگتن و مسکو روز دوشنبه در بیانیه‌ای مشترک از توافق برای آتش‌بس در سوریه خبر داده‌اند. این آتش‌بس، قرار است از روز شنبه 27 فوریه آغاز شود.

مسکو و واشنگتن توافق کرده‌‌اند آتش‌بس، گروه‌های تروریستی «داعش» و «جبهه‌النصره» را شامل نخواهد شد. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه هم گفته حملات علیه داعش ادامه خواهد داشت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی