منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
شناسه خبر: 199081
گروه :خبر
2--225x300

پرویز اربابی از شاهدان عینی روز حادثه 12 تیر می گوید : هنوز روز حادثه را جلو چشمانم می بینم آن عروسی که هنوز با لباس سفید از آب بیرون کشیدم بسیار سخت بود.

به مناسبت فرا رسیدن سالروز ساقط شدن پرواز 655 به سراغ شاهد عینی رفتیم که هنوز خاطراتی در سینه دارد . پرویز اربابی از شاهدان عینی روز حادثه 12 تیر می گوید : هنوز روز حادثه را جلو چشمانم می بینم آن عروسی که هنوز با لباس سفید از آب بیرون  کشیدم  بسیار  سخت  بود.

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی  هرمز ، پرویز اربابی از شاهدان عینی  حادثه 12 تیر در گفتگو با قشم آزاد چنین می گوید : روز 12 تیر مانند همیشه جهت کار صیادی دل به دریا زدیم و رفتیم برای صید حلال هنوز زمانی نگذشته بود که صدای مهیبی باعث شد سرمان را بالا بگیریم.
ناگهان تکه های هواپیما را دیدیم که در هوا به دور خود می پیچد و به سمت دریا فرود می آید.صحنه ی عجیبی بود و ترسناک تازه وقتی وارد آبها شد به همراه چند تن دیگر به سمت محل سقوط هواپیما رفتیم صحنه های دلخراشی که دل هر انسانی را آزرده می کرد.
تازه اجسادی روی آب می آمدند و خلیج فارس رنگ خون می گرفت.
هنوز مات و مبهوت بودیم و گیج این جریان که بچه های نظامی آمدند و ما تازه فهمیدیم که این هواپیما توسط ناو آمریکایی مورد اصابت موشک قرار گرفته است.
اولش ما رو دور کردند از صحنه بعد به دنبالمان آمدند برای کمک رفتیم تا اجساد رو از آب بگیریم و هنوز یادم می آید که عروسی با همان لباس سفید یا بچه ای کوچک با همان نگاه مظلومانه اش ….
و هنوز که هنوز است یاد آن روز تداعی کننده مظلومیت آن همه مسافر است که توسط جنایتکار جهانی آمریکا رقم خورد.

 

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است