منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴
شناسه خبر: 289164
گروه :خبر
664970

مرصادنیوز: رفتار مدنی با تکیه بر احترام به مردم سالاری دینی از سوی اصولگرایان در حوزه انتخابیه تهران به جای الگو شدن برای جریان مقابل، بروز واکنش های غیر مدنی از سوی رسانه های آنها را به دنبال داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، رفتار مدنی با تکیه بر احترام به مردم سالاری دینی از سوی اصولگرایان در حوزه انتخابیه تهران به جای الگو شدن برای جریان مقابل، بروز واکنش های غیر مدنی از سوی رسانه های آنها را به دنبال داشته است.

موضوعی که امروز از سوی رسانه های خارجی هم مورد توجه قرار گرفت به گونه ای که بی بی سی نوشت: “اصولگرایان در تهران نشان دادند که بر خلاف جریان مقابل خود که شعار آزادی و دموکراسی می دهد، در عمل پایبند به صندوق آراهستند. در راس این رفتار مدنی واکنش بزرگمنشانه حداد عادل به سیل طنز پردازی ها علیه او، نمود و بروز داشته است.

اما به نظر می رسد رسانه های اصلاح طلب با دو هدف، قصد وارونه نمایی رفتار اصولگرایان تهران بعد از انتخابات را دارند حتی اگر به قیمت هتک حرمت مردم تهران تمام شود:

اولا، بدون تردید واکنش اصولگرایان در تمکین به آراء مردم تهران باعث روشن شدن ابعاد مختلف فتنه 88 خواهد شد به گونه ای که قباحت عملکرد سران اصلاحات در مدیریت آشوبهای چند ماهه بعد از انتخابات آن سال در اعتراض به نتایج، عیان تر خواهد شد.

ثانیا؛ اصلاح طلبان نمی خواهند حنای استفاده از برچسب هایی مانند تندرو و افراطی که در فقدان برنامه مدون اداره کشور در جریان اصلاحات برای آنها تبدیل به برگ برنده شده است، رنگ ببازد؛ بنا بر این با دستپاچگی از اظهار نظر اخلاقی نامزدهای انتخاباتی شاخص در جریان اصولگرا مانند زاکانی، حداد، کوثری و… حاضرند تیتر یک رسانه های خود را بر مبنای کامنت های بی هویت در فضای مجازی به اهانت ساختگی علیه مردم تهران اختصاص دهند. اتفاقی که بعید است کمکی به منحرف کردن اذهان عمومی از واقعیت کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر