منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۵
شناسه خبر: 281405
گروه :خبر
image474116

اخیراً مسئول اداره بازرسی آموزش و پرورش که یکی از فعالان اصلاح‌طلب و عضو انجمن اسلامی معلمان استان خود است طی بازرسی از مدارس سطح این استان از مدیران مدارس خواسته است که شعار مرگ بر آمریکا را از روی دیوارهای مدارس پاک کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ کمتر از یک ماه از اجرایی شدن برجام در کشور گذشته است که برخی از مسئولین که مذاکرات هسته‌ای را مقدمه ای برای ارتباط گیری با آمریکا تلقی کرده‌اند فعالیت‌های خود را در این راستا آغاز کرده اند.

در حالی که رهبر انقلاب بارها در طول چند سال گذشته تأکید کرده اند که دشمن درجه یک انقلاب اسلامی آمریکاست و دشمنی های آن با ایران پایان پذیر نیست، عده‌ای نتیجه‌های فعلی مذاکرات را در راستای بهبود روابط آمریکا با ایران و تغییر رویه آنها می دانند.

در راستای اشاعه این تفکر اخیراً مسئول اداره بازرسی آموزش و پرورش که یکی از فعالان اصلاح‌طلب و عضو انجمن اسلامی معلمان استان خود است طی بازرسی از مدارس سطح این استان از مدیران مدارس خواسته است که شعار مرگ بر آمریکا را از روی دیوارهای مدارس پاک کنند و در مراسمات نیز شعار مرگ بر آمریکا سر ندهند.

از طرف دیگر خبرها حاکی از آن است که در تعدادی از دبیرستان های شهرستان های مختلف دانش‌آموزان از اجرای سرود مرگ بر آمریکا برای اجرا در روز 22 بهمن منع شده و به آنها گفته شده سرود یار دبستانی را تمرین کنند.

به نظر می‌رسد جریان نفوذ در مدارس از طریق نفوذ برخی از افراد متمایل به غرب کلید خورده و لزوم هوشیاری مسئولین آموزش و پرورش در این راستا بیشتر شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است