منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
شناسه خبر: 206508
گروه :خبر

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: انتظار می‌رود در مورد پرونده مهدی هاشمی که دامنه جرمش بسیار سنگین است، برخورد جدی انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فرج الله عارفی، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در رابطه با به تعویق افتادن اجرای حکم مهدی هاشمی گفت: با توجه به اینکه  اگر حکمی صادر شود محکوم حق اعتراض دارد و در حال حاضر این  اعتراض  در حال بررسی است و تا مسیر قانونی اش طی نشود مطمئنا اجرا نخواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در کشور جمهوری اسلامی ایران همه در برابر قانون یکسان هستند و  تقاضای افکار عمومی از دستگاه قضا این است همان گونه که  آحاد مردم ، اگر جرمی مرتکب شوند دستگاه قضاء برخورد جدی می کند انتظار می رود در مورد  پرونده مهدی هاشمی که  دامنه جرمش خیلی سنگین است و در حد مسائل امنیتی کشور می باشد برخورد جدی  انجام شود.

وی افزود: دستگاه قضایی دارد مسیر قانونی خود را طی می کند به هر حال باید انتظار داشت که همچون گذشته بدون اغماض به این پرونده رسیدگی کند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: شواهدی وجود دارد که تلاش کردند دستگاه قضا را  تحت تاثیر قرار دهند  اما این دستگاه مقاومت کرد و حکمی را صادر نمود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان