منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
شناسه خبر: 308391
گروه :خبر
500x385_1418973057507906

پدرم چه خوب یاد دارم روزهای با تو بودن را،روزهایی که در کنارت احساس خوشبختی می کردم و به خود می بالیدم که خدا را شکر بهترین پدر دنیا را دارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛وبلاگ بصیرت بسیجی منتشر کرد؛ هر سال روز پدر دوست داشتم بهترین هدیه دنیا را برایت بگیرم اما افسوس…

افسوس که امروز دیگر در کنارم نیستی تا مثل هر سال روز پدر را با تو جشن بگیرم.

پدرم سالهاست درد هجران تو روح مرا آزار می دهد و از لحظه ای که ترک دنیا کرده ای وآسمانی شدی دلم بیشتر هوای باتو بودن دارد.

با خود گفتم مگر نمی شود الان که پدر کنارم نیست باز برایش هدیه بگیرم؛تصمیم گرفتم یک هدیه معنوی برای پدرم بگیرم.

می توان یک صفحه قرآن باشد یا روزه مستحبی یا دعا خواند و… ،وثواب آن را هدیه داد به روح تمام پدران آسمانی سرزمینم.

بله در نبود پدر هم می توان جشن روز پدر گرفت امام معنوی تر و بهتر از زمانی که در کنارمان بود چون قرار است بهترین هدیه ای را که می توان برایش بگیریم.

پدرم روزت مبارکت،اگر چه دیگر در کنارم نیستی اما می سپارمت به خدا تا نگهدارت باشد و همان طور که خودت را وقف کردی تا من به اینجا برسم دعا می کنم خداوند بزرگ تو را در بهترین جایگاه بهشتی جای دهد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است