منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
شناسه خبر: 310353
گروه :خبر
13931223000290_PhotoA

انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر با صدور نامه‌ای خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: تقاضا داریم در دوران گشایش‌های اقتصادی و آفتاب تابان و فتح الفتوح برجام بودجه دانشگاه امیرکبیر را پرداخت کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر با صدور نامه‌ای به محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه مدتی است جهت برگزاری برنامه‌های خود از دانشگاه درخواست بودجه می‌کنیم اما می‌گویند بودجه نداریم، اعلام کرد: تقاضا داریم از تقریبا دستاورد‌های برجام بودجه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مادر دانشگاه‌های صنعتی ایران را واریز کنید.

در ابتدای این نامه آمده است: زیاده مصدع اوقات نمی‌شویم و از مسائلی چون کاهش رشد علمی دانشگاه‌ها، تضییع حقوق حقه دانشجویان بورسیه و فجایع اخلاقی و فرهنگی در دانشگاه‌ها عبور می‌کنیم تا به مسئله پیگیری حق دانشگاه صنعتی امیرکبیر برسیم.

در ادامه این نامه آمده است: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (تأسیس1342) مدتی است جهت برگزاری برنامه‌های خود از دانشگاه درخواست بودجه می‌کند که با یک جمله یکسان از سوی مسئولین روبه رو می شود و آن اینکه «بودجه دانشگاه واریز نشده است و هیچ پولی نداریم».

این تشکل دانشجویی تصریح کرد: از آنجا که هضم این جمله در دوران پسابرجام و دوران گشایش‌های اقتصادی و دوران آفتاب تابان و فتح الفتوح برجام برایمان دشوار است و از آنجا که ما به مسائل خوشبینانه می‌نگریم از جمله صحبت‌های اخیر رئیس بانک مرکزی که گفت دستاورد برجام تقریبا هیچ بوده است، واژه تقریبا را به فال نیک می‌گیریم و تقاضا داریم از تقریبا دستاورد‌های برجام بودجه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مادر دانشگاه‌های صنعتی ایران را واریز کنید.

انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر در پایان نامه خود با اعلام شماره حساب 1982333478 دانشگاه صنعتی امیرکبیر به وزیر علوم، از وی خواست بودجه این دانشگاه را واریز کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان