منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
شناسه خبر: 331567
گروه :خبر
خیرین رمضان 052

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان عنوان کرد: تفکر خیرین به منزله بازوی فکری برای دانشگاه پیام نور است لذا در راستای بهینه شدن عملکرد و افزایش راندمان کاری دانشگاه از دیدگاههای خیرین استفاده خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ محسن دیانت، سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با خیرین دانشگاه ساز با بیان اینکه از ابتدای شروع به کارم به دنبال فرصتی بودم که از خیرین دانشگاه ساز که در سالیان متمادی زحمات زیادی کشیده اند تقدیر کنم، افزود: فلسفه ی این نشست تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه خیرین است.

 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان حضور خیرین در دانشگاه را باعث دلگرمی و انگیزه جهت خدمت به مردم  شریف هرمزگان دانست و افزود: در آینده با حضور خیرین دانشگاه ساز گام های مؤثرتری را بر خواهیم داشت.

 

دکتر دیانت با اشاره به خدمات ارزنده ی خیرین در دانشگاهها اظهار کرد: به علت گستره پهناور اراضی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران هیچ دولتی نمی تواند به نحو احسن به سراسر این مملکت خدمات رسانی کند و اینجاست که خیرین با نیت خیرشان به کمک دولت می آیند.

 

وی با اشاره به نقش حائز اهمیت خیرین در امر آموزش عالی تصریح کرد: با توجه به کمک های زیادی  خیرین به دولت، فعالیت های خیرین دانشگاه ساز ماندگار است و  این خدمات در تاریخ علمی کشور ماندگار خواهد شد.

 

سرپرست دانشگاه پیام نوراستان هرمزگان با بیان اینکه درصدد کم کردن فاصله مابین خیرین  و دانشگاه هستیم، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تفکر خیرین به منزله بازوی فکری برای دانشگاه پیام نور است لذا در راستای بهینه شدن عملکرد و افزایش راندمان کاری دانشگاه از دیدگاههای خیرین استفاده خواهیم کرد.

 

گفتنی است در پایان جلسه لوح های به رسم یادبود به خیرین دانشگاه ساز اهداء شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است