منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱
شناسه خبر: 205271
گروه :خبر
 

ادعای سایت فارسی زبان خارج از کشور

تفریح جنجالی بازیکنان ایرانی در قطر

یک سایت فارسی زبان خارج از کشور در مورد تفریحات بازیکنان ایرانی در قطر خبر عجیبی داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بعد از اخباری که در مورد علاقه بازیکنان تیم امید به قلیان شنیده می شد حالا خبر دیگری در این زمینه مطرح شده است.

حضور بازیکنان ایرانی در لیگ ستارگان قطر منتقدان زیادی دارد. منتقدانی که می گویند این موضوع باعث تنبل شدن بازیکنان و پایین آمدن کیفیت بازی آنان دارد.

حالا آنها یک مدرک برای اثبات حرف خود دارند. مدرکی که اگر صحت داشته باشد قطعا سر و صدای زیادی به راه می اندازد. داستان مربوط به گزارش یک سایت فارسی زبان خارج از کشور در مورد تفریحات بازیکنان ایرانی در قطر است.

این سایت نوشته: سوق واقف مهم‌ترین پاتوق ستاره‌های ایرانی لیگ قطر است؛ محله‌ای با قلیان‌های بزرگ میوه ای و خوانسار که البته تا سپیده‌دم صبح نیز دایر و در حال خدمت‌رسانی به ثروتمندان حاشیه‌نشین خلیج‌فارس است.

این جا پاتوق ستاره های ایرانی است. بازیکنانی که از ساعات پایانی شب در کافه های سنتی جمع می شوند و تا نزدیکی های صبح چای می نوشیند، قلیان دود می کنند، می گویند و می خندند.

بازیکنان ایرانی را می‌توانید از حوالی ساعت 22 تا نزدیکی های ساعت سه بامداد در سوق واقف ببینید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی