منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
شناسه خبر: 192634
گروه :خبر
IMG_8027

مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان گفت: تفرقه بین اصحاب رسانه به انقلاب و جمهوری اسلامی ایران ضربه هایی وارد کرده است ، رسانه ها باید با وحدت بیشتری به کار خود ادامه دهند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، مرتضی پیروی منش ، مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان ، در نشست شورای عالی بسیج رسانه قشم با بیان این مطلب که جامعه اسلامی به رسانه اسلامی و هم طراز با انقللاب نباز دارد ، گفت : حکومت واحد جهانی نیاز به رسانه هم طراز خود دارد که بسیج رسانه می تواند به عنوان رسانه نو ظهور با رسانه های جهان مقابله کند .

وی افزود : اگر قرار است جایگاه ما جایگاه عالی باشد که باید باشد ، نگاه ما آماده سازی رسانه و حضور در رسانه ای است که حضرت آقا می فرمایند ما در ایام و پیچ تاریخی قرار داریم که باید با درک و فهم بالا و نگاه بیداری پیچ تاریخی به سمت انقلاب اسلامی سوق دهیم .

مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان اظهار داشت : بسیج رسانه هدف دارد به رسانه های ارزش مدار معنویی ، اخلاق مدار زمان تمدن اسلامی کمک کند و یکی دیگر از وظایف بسیج رسانه تشکیل کادر رسانه ایی انقلابی و هم طراز انقلاب است که این تشکل با آموزش و برنامه ریزی های متنوع امروز در جزیره قشم شکل گرفت .

این مقام رسانه ای اظهار داشت : رسانه ها استان هرمزگان باید بپذیرند که در سال های گذشته با اشتباهات نتوانسته اند حس مطالبه گری را در مردم هرمزگان را نیز بالا ببرند .

پیروی منش از شورای عالی بسیج رسانه شهرستان قشم در مرحله اول برای حفظ جایگاه خواستارطراحی برنامه استراتژیک تدوین تالیف راه رسانه در این شهرستان شد و گفت : دشمن هدف دارد با ایجاد رخنه در رسانه ها تفرقه ایجادکند و هدف دارد با تفرقه رسانه ها را از اهداف خود به دور کند .

مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان به اهداف تشکیل بسیج رسانه اشاره کرد و افزود : بسیج رسانه با ماهیت انقلابی و فرهنگی مدافع و مروج آرمان های امام (ره ) و مقام معظم رهبری برخوردار از نظام منسجم به دنبال وحدت رسانه ها و از بین بردن تفرقه های بین رسانه ها است .

گفتنی است ” در پایان این نشست محمد امین ذاکری از سوی مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به عنوان مسئول بسیج رسانه شهرستان قشم انتخاب شد .

 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است