منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
شناسه خبر: 261042
گروه :خبر
دانشگاه

امام جمعه اهل سنت بندرچارک اظهار داشت : جریانهای تکفیری در منطقه به دنبال تفرقه افکنی و از بین بردن وحدت بین شیعه و سنی هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  سور یاس ،امام جمعه اهل سنت بندرچارک در جشن تجلی وحدت در سایه بصیرت در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس گفت: توجه به ادعاهای پوچ و خیالی جریان های انحرافی و تکفیری در منطقه اینها به دنبال اختلاف و تفرقه هستند .

این عالم اهل سنت افزود:فعالیتهای جریانهای تکفیری در منطقه هیچ سنخیتی با دین اسلام ندارند و بلکه می خواهند با تفرقه افکنی و از بین بردن وحدت بین شیعه و سنی به اهداف شوم خود دست یابند.

وی گفت : امروز دشمنان برای اهداف شوم خود را در منطقه به تفرقه افکنی بین شیعه و سنی برآمده اند اما غافل از اینکه مشترکات دینی این مذهب از دیگر مذاهب الهی بیشتر و به هم نزدیک تر است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرچارک خاطرنشان کرد: همه ی اقشار مختلف جامعه باید هوشیار و آگاه باشند ،مسلمانان واقعی چه شیعه و چه سنی با هم برادرند و باید در کنار یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند تا دشمنان از اختلاف بین آنان سود نبینند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی