منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
شناسه خبر: 362694
گروه :خبر
45-56-fileminimizer

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک گفت: این دنیا با دنیای آخرت تفاوت زیادی دارد که ما نباید در محاسبه دچار اشتباه شویم زیرا این دنیا محل کاشتن و آن دنیا نیز محل استفاده بردن از کاشته های خود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، سید محمد یوسف حسینی نژاد خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: همیشه برای انسانها این سوال بوده است که چه کسانی نزد خداوند برتراند و نشانه برتری و عزیز بودن نزد خداوند چیست؟

وی افزود: این دنیا با دنیای آخرت تفاوت زیادی دارد که ما نباید در محاسبه دچار اشتباه شویم زیرا این دنیا محل تلاش و کاشتن و آن دنیا نیز محل استفاده بردن از کاشته های خود است.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک خاطر نشان کرد: در این دنیا فقیر و یا ثروتمند بودن، ضعیف یا قدرتمند بودن، بیمار و یا سالم بودن نشانه عزیز بودن نزد خداوند نیست بلکه امتحانی برای مردم است و این دنیا محل پاداش گرفتن نیست.

وی عنوان کرد: خداوند دوستدار انسانهایی است که نیکوکار، اهل تقوا، توبه کننده، صابر، توکل کننده به خداوند، برقرار کننده قسط و عدل در جامعه باشند و خداوند افرادی که صفاتی چون: تجاوز کننده از حق، مفسد، کافر، ظالم، خودخواه، خودپسند، خیانتکار و مسرف دارند را دوست ندارد.

حسینی نژاد افزود: این صفات میزان و معیاری است که دوستی خود را با خدا و دوستداری خداوند را با خود بسنجیم و هیچ انسانی شرایط خوب یا بد زندگی کنونی خود را نباید دلیل دوست داشتن و یا نداشتن خداوند بداند.

وی با اشاره به برگزاری هفدهمین مجمع عمومی شورای عالی مدارس اهل سنت گفت: بزرگترین اجتماع دینی علمای اهل سنت جنوب کشور در بستک برگزار شد که به مدت دو روز بزرگان و اندیشمندان از سه استان جنوبی کشور برای شرکت در هفدهمین مجمع عمومی شورای عالی مدارس اهل سنت و جماعت جنوب کشور در بستک حضور پیدا کردند تا با برنامه ریزی یکپارچه بتوانند دین خدا را در جامعه اجرا کنند.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در پایان از زحمات نیروی انتظامی شهرستان برای برقراری امنیت و آرامش در شهرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد