منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
شناسه خبر: 265562
گروه :خبر
IMG_0107

بناهای تاریخی شهر بندرخمیر به دلیل بی توجهی مسئولان رو به سوی نابودی می روند و اگر تدبیری نشود تا چند سال آینده دیگر اثری از آنها باقی نخواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار ؛ بناهای تاریخی شهر بندرخمیر به دلیل بی توجهی مسئولان رو به سوی نابودی می روند و اگر تدبیری نشود تا چند سال آینده دیگر اثری از آنها باقی نخواهد ماند.

آب انبارهای شهر که روزی آب اهالی شهر را تامین می کردند، حال با بی مهری مردم و مسئولین به محل انباشت زباله تبدیل شده اند و تغییری متناسب با کاربری فعلی شان که عبارت است از ایجاد دودکش داشته اند که قلب انسان را به درد می آورد.

گفتنی است بنای آب انبارها به دلیل طبیعی گذشت زمان و دلیل غیرطبیعی آتش زدن زباله های درونشان آسیب دیده و اگر به فریاد آن ها نرسند دیگر رمقی برای سرپا ماندن ندارند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی