منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۲
شناسه خبر: 206358
گروه :خبر

چای شهرزاد یکی از کالاهایی است که تا مدتها تصویری از یک زن روی آن نقش بسته بود که با حجاب کامل بعد از انقلاب ظاهر شد و حالا مدتی است که روسری بانوی تبلیغاتی چای شهرزاد عقب رفته است و زلف های پریشانش علنی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  تبلیغات در شرایطی که رقابت زیادی میان کالاهایی از یک نوع وجود دارد، مهمترین مسئله ای است که می تواند یک برند را معتبر و معروف و در دسترس مردم قرار دهد. در این میان کالاهای مصرفی و مورد نیاز خانواده ها بیشتر در کانون توجه قرار می گیرند.

 

 

بنا بر این گزارش در فضایی که کارخانه ها به دنبال جذب مشتری و بالا بردن میزان تولید خود هستند سعی می کنند از فضاهای جذاب جهت تبلیغات خود استفاده کنند و همچنین تا جایی که می توانند تبلیغی ارائه دهند که برای مردم به خصوص قشر جوان جذابیت داشته باشد.

چای شهرزاد هم یکی از همین کالاهاست که تا مدتها تصویری از یک زن روی آن نقش بسته بود که با حجاب کامل بعد از انقلاب ظاهر شد و حالا مدتی است که روسری بانوی تبلیغاتی چای شهرزاد عقب رفته است و زلف های پریشانش علنی شده است.
در تبلیغات جدیدی که در معابر و خیابان های از این کارخانه منتشر و در معرض مردم قرار گرفته است نمونه بی حجاب این چای در حال تبلیغ است.

استفاده از بانوان و کودکان در تبیلغات طبق قانون تبیلیغات صرفا باید در جهت کالاهای مورد استفاده ایشان باشد هر چند این روزها در زمینه ای از ایشان استفاده ابزاری می شود اما تغییر تبلیغات چای شهرزاد از با حجاب به بی حجاب موضوعی است که در بطن خود حرف های بسیاری دارد که فقط می توان پیام وصیت شهدا را در خصوص حجاب برای مدیران این شرکت و مسئولین نظارتی خواند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند