منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
شناسه خبر: 338420
گروه :خبر
IMG_9223

امام جمعه پارسیان با اشاره به آثار مخرب شبکه های ماهواره ای در تغیی سبک زندگی اسلامی گفت: حجاب چیزی نیست که آسان به دست آورده باشیم وخواسته باشیم آسان از دست دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان اظهار کرد: توجه به موضوع عفاف و حجاب به عنوان یک مسله اساسی و ارزشی باید در جامعه اسلامی در رأس امور فرهنگی قرار گیرد و همه در ترویج آن فعالیت کنند.

 

وی با اشاره به حادثه تلخ مسجد گوهر شاد گفت: بین ۲ الی ۵ هزار نفر در مسجد گوهرشاد به شهادت رسیدند که حجاب حفظ شود پس حجاب چیزی نیست که آسان به دست آورده باشیم وخواسته باشیم آسان از دست دهیم.

 

وی با تأکید براینکه تغییر و تخریب سبک زندگی اسلامی و ایرانی خانواده‌ها از خطرناک‌ترین پیامدهای شبکه‌های ماهواره‌ای است، خاطرنشان کرد: رویکردی که در شبکه‌های ماهواره‌ای به چشم می‌خورد نشان از تلاش دشمنان برای هویت زدایی فرهنگی، فروپاشی بنیان خانواده ها و ایجاد سستی در باورهای دینی و مذهبی ملت بزرگ ما دارد که برای مقابله با توطئه‌های دشمنان باید هوشیارانه عمل کرد.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به خروج برخی بازیگران از کشور وملحق شدن به شبکه هایی فارسی زبان معاند گفت: این نوع بازیگران همه افتخارشان این است که بتوانند عریان ولخت در جلوی دوربین این شبکه ها حضور پیدا کنند که امیدواریم که شاهد این نباشیم که دوباره ارشاد اسلامی ما این بازیگران را به کشور بازگرداند.

IMG_9239

در ادامه محمد رادمهر فرماندار پارسیان با تشکر از برخی ادارات ونهادهای شهرستان که در برگزاری کارگاه ، کارگروه و همایش عفاف و حجاب نقش ایفا کرده اند گفت: متأسفانه برخی از دستگاههای اجرایی که نقش اساسی و اصلی را داراهستند و باید در کنار بسیج شهرستان باشند ولی حضور کم رنگ دارند وباید توضیحات لازم را در خصوص عدم حضور خود ارائه دهند.

 

وی با اشاره به اینکه عفاف وحجاب امنیت اجتماعی را در بردارد گفت: افراد باید هم پوشش درونی وهم پوشش بیرونی خود را رعایت کنند و تنها با رعایت پوشش بیرونی موفق نخواهیم شد وباید قلبا در این مسیر حرکت کنیم وعفاف وحجاب را رعایت کنیم و عفاف وحجاب مختص بانوان نیست.

 

 

فرماندار پارسیان خاطرنشان کرد: امروز دشمنان ایران اسلامی در مقابله با فرهنگ ناب اسلامی فرهنگ غرب را ترویج می کنندکه مستحکم ترین دژ در مقابل ابر قدرت ها همین پوشش اسلامی ماست.

 

وی ادامه داد: در کشورهای بیگانه از بانوان به عنوان ابزار و کالا جهت اهدافشان استفاده می شود ولی در کشور ما ودر اسلام ما زنان جایگاه بسیار ارزنده ای دارند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است