منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۲
شناسه خبر: 191679
گروه :خبر

مسافران قطار بامداد امروز مشهد – تهران شرکت رعد که بلیت قطار درجه ۱ تهیه کرده بودند، هنگام سوار شدن در قطار متوجه شدند که قطار درجه ۲ و بدون تهویه است که این موجب امتناع مسافران از سوار شدن شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یکی از مسافران قطار مشهد – تهران شرکت رعد در این باره گفت: مقرر بود در ساعت 1:35 بامداد امروز از ایستگاه راه‌آهن مشهد به سمت تهران حرکت کنیم.

وی افزود: ما بلیت قطار درجه 1 به قیمت 49 هزار 900 تومان خریداری کردیم، اما هنگام سوار شدن به قطار متوجه شدیم، واگن‌های مذکور درجه 2 و بدون کیفیت و بدون سیستم تهویه بود.

این مسافر بیان کرد: پس از آنکه متوجه شدم شرکت مسافری رعد قطار درجه 2 به قطار درجه 1 اختصاص داده از سوار شدن به قطار امتناع کردیم، اما مسئولان قطار به ما اعلام می‌کردند که بر همین قطار سوار شوید و 50 درصد بهای بلیت به ما برگردانده می‌شود.

وی افزود: تعدادی از مسافران کودکان خردسال و افراد کهن‌سال حاضر نشدند، با قطار بدون سیستم تهویه به سمت تهران حرکت کنند. بنابراین منتظر ماندیم تا اینکه از ساعت 3 بامداد با قطار جایگزین طوسی به سمت تهران حرکت کردیم.

این مسافر بیان کرد: حتی زمانی که در ایستگاه راه‌آهن تهران در اعتراض به این عملکرد شرکت رعد از سوار شدن به قطار امتناع کردیم معاون مسافری اداره کل راه‌آهن خراسان به میان مسافران آمد و به ما وعده داد حتماً این موضوع را از شرکت مربوطه پیگیری می‌کند.

بنابه گفته بنی‌هاشمی قرار بوده است که شرکت رعد این قطار را که تجهیزات و امکانات رفاهی مناسبی ندارد از ناوگان خارج کند، اما ظاهراً شرکت مذکور باز این قطار را در سیر قرار داده است.

وی بیان کرد:‌ عوامل قطار 347 برخورد مناسبی با مسافران نداشتند.

* نقص فنی قطار مشهد – تهران رجا

این مسافر افزود: پس از آنکه با قطار طوسی از مشهد به سمت تهران حرکت کردیم در بین راه بین ایستگاه‌های دامغان و سمنان با مسافرانی مواجه شدیم، قطار آنها دچار نقص فنی شده بود.

وی ادامه داد: قطار مذکور به شماره 377 متعلق به شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا بود که ساعت 7:15 دقیقه امروز از مشهد عازم تهران شده بود، اما در ایستگاه مذکور دچار نقص فنی شد.

وی گفت: مسافران قطار مذکور ظاهراً بلیت قطار درجه 1 به قیمت 74 هزار تومان خریداری کرده بودند، اما قطار از همان ساعت اولیه دچار نقص فنی شده بود.

مسافران قطار شرکت رجاء که بلیت 74 هزار تومانی دریافت کرده بودند، در این ایستگاه مدتی سرگردان ماندند. تا اینکه عده‌ای از آنها سوار بر قطار ما شدند و به سمت تهران حرکت کردیم.

وی افزود: همچنین ظاهراً تعداد دیگری از مسافران این قطار به تدریج به سمت تهران منتقل می‌شوند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان