منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
شناسه خبر: 222144
گروه :خبر
25

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر بندرعباس از تایید 8 شرکت حمل و نقل با ظرفیت 1600 خودرو برای ارائه سرویس مدارس در شهر بندرعباس خبر داد.

حسام صمیمی زاده، رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تدابیر ویژه جهت ارائه سرویس حمل و نقل مدارس در شهرستان بندرعباس گفت:کارگروه ماده 18 با حضور اعضای آموزش و پرورش، شهرداری ، شورای شهر ، راهنمایی و رانندگی و تاکسی رانی برگزار و مقرر شد تمام کار اجرایی بر عهده مدیر مدرسه قرار گیرد.

 
وی اظهار کرد:بر این اساس مدیران مدارس موظف اند هماهنگی های لازم با اولیا و شرکت های حمل و نقل را برای ارائه سرویس دانش آموزان انجام دهند.

 

 

 

صمیمی با بیان اینکه کارگروه سرویس مدارس درتاریخ 29 شهریور برگزار شد،افزود:تاخیر در تشکیل این کارگروه خود مشکلات و عواقبی در پی دارد و نمی توان انتظار آغاز سال تحصیلی بدون دغدغه ای را داشت.

 

 

 

وی تاکید کرد: برای ارائه خدمات سرویس مدارس بدون مشکل نیاز است که مدیران مدارس آمار دانش آموزان را از اردیبهشت سال تحصیلی قبل به شرکت های حمل و نقل ارائه دهند تادر نخستین روزهای سال تحصیلی شاهد مشکلات این چنینی نباشیم.

 

 

 

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای تصریح کرد:سازمان تاکسی رانی 8 شرکت حمل و نقل با ظرفیت 1600 خودرو برای ارائه سرویس مدارس تایید صلاحیت شدند که حداکثر ظرفیت ارائه خدمات به شش هزارو 700 دانش آموز را دارد.

 

 

 

وی با بیان اینکه آماری از متقاضیان سرویس مدارس در دست وجود ندارد، بیان کرد:اگر تعداد دانش آموز متقاضی سرویس بیش از ظرفیت تعیین شده باشد با کمبود روبرو خواهیم بود که مشکل زا است لذا تا زمانی که آمار وجود نداشته باشد اول مهر بدون دردسری پیش بینی نمی شود.

 
صمیمی خاطر نشان کرد:نرخ سرویس مدارس با احتساب تعطیلات رسمی براساس رای شورا شهر تعیین شده است که برای مقطع ابتدایی 748 هزارتومان در نظر گرفته شده است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است