منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴
شناسه خبر: 311454
گروه :خبر
13921108000581_PhotoA

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در حالی که تعهدات خود را در برجام عملی کردیم امروز دست گدایی سوی غرب دراز کرده‌ایم تا آنها تعهداتشان را عملی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سیدحسین نقوی‌حسینی صبح امروز در همایش اتحاد و همبستگی اصولگرایان شهرستان دماوند در حمایت از سیداحمد رسولی‌نژاد، کاندیدای اصولگرای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه اظهار کرد: همواره باید یاد و خاطره کسانی را که برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی بی‌نام و گمنام جان دادند تا ایران سرافراز بماند، گرامی داشت.

وی یادآور شد: شهدای ما ایستاده جان دادند تا ملت ایران ذلیل نباشد؛ یاد و خاطره کسانی را گرامی می‌داریم که وصیت کردند و از خداوند متعال خواستند تا شهادتی را نصیبشان کند که حتی یک مترمربع از زمین هم در قالب قبر به نام آن‌ها نشود.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس افزود: بسیاری از افراد در تاریخ ما همچون شیخ فضل‌الله نوری، سیدحسن مدرس و نواب‌صفوی جان خود را نثار کردند تا تن به ذلت ندهند.

نقوی‌حسینی گفت: یاد و خاطره شهدای هسته‌ای را که ملت ایران را به اوج قدرت رساندند، گرامی می‌داریم؛ قدرت‌های سلطه‌گر انگشت تعجب به دهان گرفتند که ایرانیان چگونه اورانیوم 20 درصد غنی کرده‌اند و امروز باید یاد و خاطره این شهیدان را که عزت آفریدند، گرامی داشت.

وی در خصوص برجام اظهار کرد: شهدای هسته‌ای به ملت ایران عزت دادند و عده‌ای نیز این عزت و سرمایه را روی میز مذاکره به بهایی اندک مبادله کردند و داده‌های نقد دادند و نسیه دشمن را قبول کردند.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران 11 تعهد نقد خود را با دقت انجام داد و آن‌چنان دقیق به تعهدات خود عمل کرد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به شورای امنیت سازمان ملل متحد، گزارشی مبنی بر تأیید انجام تعهدات ارسال کرد.

نقوی‌حسینی افزود: به تعهدات خود عمل کردیم؛ اما اکنون دست گدایی دراز کرده‌ایم تا نسیه‌ها را از دشمن بگیریم و آن‌ها تنها در بیان همراه ما هستند؛ اما در باطن خصومت دارند.

وی در خصوص انتخابات در جهان نیز تصریح کرد: مردم‌سالاری و انتخاباتی آزاد همچون کشور ایران هیچ جا وجود ندارد که نماینده را ملت برگزیند؛ آزادترین و مستقل‌ترین انتخابات در جهان در ایران برگزار می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس اضافه کرد: در سال 88 کسانی که روز عاشورا، بر عاشورا شوریدند، می‌خواهند کرسی نمایندگی را به دست بگیرند و باید در انتخاب فرد اصلح تأمل کنیم.

نقوی‌حسینی گفت: نماینده نماد و الگوی مردم است و وقتی نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس تریبون به دست بگیرد، کسانی که صدا و تصویر او را می‌شنوند و می‌بینند، همچون این است که مردم این شهرستان‌ها را می‌بینند؛ در نتیجه، تک‌تک آرا مهم است و باید بسیجی میدان سیاست شویم و به میدان عمل بیاییم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی