منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸
شناسه خبر: 314519
گروه :خبر
gas-station-1389784623

تنها جایگاه سوخت شهر قشم به دلایل مختلفی از جمله مرغوب نبودن دستگا های مورد استفاده و نبود سوخت پی در پی دچار خرابی ها می شود که این موضوع موجب نارضایتی مردم بویژه رانندگان تاکسی های درون شهری و برون شهری شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ،پمپ بنزین شهرقشم که تنها جایگاه سوخت این شهر است بیش از یک هفته  است که از ارائه و پخش بنزین خودداری می کند و متصدی پمپ بنزین علت اصلی تعطیلی این واحد پخش بنزین را نقض فنی اعلام کرده اند .

 تعطیلى پمپ بنزین شهرقشم در حالى اتفاق افتاده است که براى تکریم ارباب رجوع و شهروندان قشمى هیچ تمهیداتى جهت سوخت رسانى موقت اندیشه نشده است .

 

درچنین مواقع که پمپ بنزین در تنها جایگاه سطح شهر قشم با خرابی همراه است و شهروندان و مسافران و گردشگران برای استفاده از این پمپ‌های بنزین مجبور می‌شوند به جایگاه‌های دیگر که فاصله زیادی تا مرکز شهر دارد مراجعه و در صف‌های طولانی  قرار بگیرند که این زیبنده شهری توسعه یافته همچون قشم نیست.

 

از تعمیر و بازسازى پمپ بنزین شهر قشم کمتر از یک سال مى گذرد و سال گذشته نیز قبل از ماه مبارک رمضان پمپ بنزین پارک زیتون براى تعمیرات تعطیل شد و مردم قشم و گردشگرانى که به این شهر سفر کرده بودند سرگردان بودند ، جای دارد دستگاهى زی ربط پاسخگوى این بى توجهى ها در جزیره قشم باشند .

 
اگر بخواهیم کمى فنى تَر به این مقوله نگاه کنیم باید عرضه بداریم که به ازای هر خودرو که در مسیر شهر قشم تا میدان طولا برای سوخت گیری این مسیر را طی مى کند حساب کنید مى بینید چه انرژی باید به اجبار هدر و اصراف شود که جای دارد هر چه زودتر مسولان این جایگاه سوخت را راه اندازی کنند تا مردم اینگونه سرگردان و در صف های طولانی معطل نشوند .

 
شنیده ها غیر رسمی حاکى از آن است که پمپ بنزین شهر قشم تا ۴ ماه دیگه قابل بهره بردارى نیست ، آیا متولیان جایگاه پمپ بنزین نباید قبل از اینکه تعمیرات را آغاز بکنند به فکر یک جایگاه سوخت سیار و موقت باشند ؟ نظارت نبودن بر کار جایگاه هاى سوخت قشم ، نشان از ضعف متولیان و ناظران بر عملکرد جایگاه داران سوخت مى باشد که امیدوارم این مشکل مردم شهرقشم با راه اندازى جایگاه سیار به طور موقت رفع شود .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی