منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
شناسه خبر: 358724
گروه :خبر
12

تعزیه وداع اهل بیت(ع) با مدینه و حرکت نمادین کاروان امام حسین(ع) و یارانش به سوی کربلا امروز در چندین نقطه از بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ بخشی از تعزیه هیئت های عزاداری در هرمزگان به تعزیه وداع با مدینه و به راه افتادن کاروان اهل بیت(ع) و یاران امام حسین(ع) از مدینه به کربلا اختصاص دارد که به صورت خیابانی برگزار می شود. در این تعزیه اهل بیت(ع) پس از وداع با مرقد شریف پیامبر اسلام و گذشتن از مکه خود را به کربلا می رسانند. تعزیه وداع با مشارکت عمومی حاضران برگزار میشه و تمامی مستمعین در حرکت کاروان مشارکت می کنند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است