منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۴
شناسه خبر: 223924
گروه :خبر
13940703000400_PhotoA

«مرزوق علی الغانم» رئیس پارلمان کویت، در میانه حجم انتقادها از سوء مدیریت سعودی‌ها در فاجعه منا، لب به تعریف و تمجید از مقامات آل سعود گشوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از فاجعه سرزمین منا با 717 کشته و 863 زخمی (طبق آمار سعودی‌ها) تحلیل‌ها و سخنان عجیبی از سوی مقامات سعودی و هم پیمانان آن‌ها در منطقه به گوش می‌رسد؛ به گونه‌ای که از یک سو، با فشار افکار عمومی جهان اسلام علیه حکومت عربستان، جریان رسانه‌ای سعودیلإ حجاج ایرانی را مقصر می‌داند و از سوی دیگر برخی شخصیت های داخلی و خارجی شروع به تبریک به ملک سلمان نسبت به برگزاری عالی و بی نقص مراسم حج کرده‌اند!

به نوشته خبرگزاری رسمی کویت، «مرزوق علی الغانم» در مصاحبه با این خبرگزاری گفته است: عربستان حتی یک روز هم نسبت به ارائه خدمات و بذل تلاش و کوشش برای خدمتگزاری به حجاج فرو گذار نکرده است. ما تلاش‌های استثنایی و فوق‌العاده عربستان در راستای خدمت‌رسانی به حجاج را قدر می‌دانیم.

وی ادامه داد: عزیزانمان در عربستان، منتظر تقدیر و تشکر ما نیستند و در راه خدا به وظایف خود عمل می‌کنند.

تعریف و تمجید رئیس پارلمان کویت از آل سعود آن هم در حالی که کماکان به تعداد کشته‌های فاجعه دیروز اضافه می‌شود همراه با فعالیت گسترده تویتری و رسانه‌ای جریان سعودی است، به گونه‌ای که همه آن ها به شدت در حال تطهیر ال سعود اؤ فاجعه رخ داده هستند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است