منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
شناسه خبر: 217627
گروه :خبر
13930220000237_PhotoA

شرکت واتس آپ روز گذشته رسما اعلام کرد که تعداد کاربران فعالش در هر ماه از مرز 900 میلیون نفر گذشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جان کوم بنیانگذار و مدیر عامل واتس آپ که با خرید این شرکت توسط فیس بوک جزیی از هیات مدیره این شبکه اجتماعی نیز هست می گوید تعداد کاربران فعال واتس آپ در ماه در آوریل گذشته به 800 میلیون نفر افزایش یافته بود و حال به 900 میلیون نفر رسیده است.

کارشناسان می گویند واتس آپ با دستیابی به این رکورد جدید باید هر چه سریع تر یک مدل تجاری خاص برای خود طراحی کند تا قادر باشد کماکان به رشد و توسعه اش ادامه دهد. این شرکت از کاربران خود بعد از یک سال استفاده رایگان یک دلار در سال هزینه دریافت می کند؛ اما بعد از هزینه 19 میلیارد دلاری فیس بوک برای خرید واتس آپ احتمال می رود که مدل مذکور تغییر کند.

مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک پیش از این اظهار امیدواری کرده بود که رشد واتس آپ ادامه یابد و این نرم افزار گپ آنلاین هم روزی یک میلیارد کاربر داشته باشد. اگر چه واتس آپ در برخی کشورها مانند آمریکا محبوب است، اما در بسیاری از کشورهای دیگر هم نرم افزارهایی مانند تلگرام، وایبر و … محبوب هستند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی