منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹
شناسه خبر: 217141
گروه :خبر

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن آخرین آمار حساب‌های صندوق پس‌انداز مسکن یکم را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، محمدحسن مرادی درباره آخرین آمار افتتاح حساب پس‌انداز مسکن یکم در شعب بانک مسکن در سراسر کشور و میزان انباشت پس‌اندازهای مردمی در این حساب اظهار کرد: صندوق پس‌انداز مسکن یکم تا مقطع ۱۰ شهریور ١٣٩۴ توانسته در مجموع ۲۵۲ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان در سراسر کشور منابع مالی و آورده‌های مردمی جذب کند.

به گزارش میزان مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن ادامه داد: در شهرهای زیر ۲۰۰ هزار نفر تا به حال سه هزار و ۳۲۹ فقره حساب پس‌انداز افتتاح شده که میزان جذب منابع مالی این صندوق در این شهرها ۴۰ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان است. با این حساب به طور متوسط در هر روز ۳۵ فقره حساب افتتاح شده و ۵۲۰ میلیون تومان به حساب صندوق مسکن یکم واریز شده است.

وی سپس به آمار حساب‌های صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن در کلانشهرها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر (غیر از پایتخت) اشاره و خاطرنشان کرد: هفت هزار و ۹۰ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم در این شهرها افتتاح شده که مجموع آورده‌های مالی در این حساب‌ها به رقم ۱۲۷ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است. مردم این شهرها به طور متوسط روزانه ۶۴ فقره حساب در مجموع به مبلغ میانگین یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان حساب باز کرده‌اند.

این مدیر بانک مسکن درباره تعداد و مبلغ حساب‌های صندوق پس‌انداز مسکن یکم در تهران اظهار کرد: تا به حال ۳ هزار و ۳۰۲ فقره حساب به مبلغ مجموعا ۸۴ میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان در تهران باز شده است. بنابراین به طور متوسط روزانه ۳۳ فقره حساب در شعب تهران بانک مسکن افتتاح و ۵۸۰ میلیون تومان به این صندوق واریز شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر