منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
شناسه خبر: 312521
گروه :خبر
49705_orig-346x256

مدیر کل کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه 17تعاونی توسعه روستایی در استان فعال است، تصریح کرد: 17هزارو 997نفر از روستاییان در تعاونی ها عضو می باشند و 137 فرصت شغلی در این واحدهای تعاونی ایجاد شده است.

محمد علی سلیمی، مدیر کل کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به فعالیت اتاق تعاون استان از سال گذشته گفت: استان هرمزگان جزء محدود استان هایی است که در زمینه واگذاری در سطح بالا اقدام کرده لذا فعالیت های غیر حاکمیتی بخش تعاون مانند ثبت شرکت هاف انجام تغییرات برگزاری جامع ، نظارت بر تعاونی ها بررسی صورت های مالی و شکایات از طریق هیات داوری بخش تعاون به اتاق تعاون واگذار می گردد.

 

وی اظهار کرد: درراستای تقویت همکاری بین دستگاهها با بخش های مختلف منابع طبیعی در زمینه بهره وری و حفاظت از منابع طبیعی ده تفاهم نامه با بخش های اقتصادی دستگاهها اجرایی مانند دانشگاه آزاد، آموزش و پرورش، شرکت های کشاورزی جهاد کشاورزی و فنی و حرفه ای منعقد شده است.

 

سلیمی اولویت کاری اداره کار و رفاه اجتماعی را ایجاد اشتغال برای یک هزارو 500نفر از بیکاران جویای کار دانست و افزود:در سال پیش رو تشکیل  120 تعاونی با ایجاد 1500فرصت شغلی و عضویت سه هزار نفر در دستور کار قرار دارد.

 

وی گسترش و توسعه اتاق های تعاون، پیگیری و تشکیل تعاونی های دانش بنیان، اجرای نظام نظارت و ارزیابی از تعاونی های ثبت شده، واگذاری دوهزارو800تعاونی مسکن مهر به اعضا تعاونی ها را از برنامه های مهم سال دانست.

 

مدیر کل کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه در حال حاضر 17تعاونی توسعه روستایی در استان فعال است، تصریح کرد: 17هزارو 997نفر از روستاییان در تعاونی ها عضو می باشند و 137 فرصت شغلی در این واحدهای تعاونی ایجاد شده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود