منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۹
شناسه خبر: 283776
گروه :خبر
IMG_3725

نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران، گفت : راهبرد جدید غرب نشان می دهد که آنها درصدد هستند بعد از تحریم های ظالمانه با شعار تعامل در کشور نفوذ کنند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی ، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران درنشست عاشقان ولایت جزیره قشم که با محوریت انتخابات ، مشارکت همگانی و اقتدار ملی برگزار شد ، اظهار داشت : آمریکا و کشورهای زیر سلطه آن به دنبال این هستند که رابطه ایران را به کشورهای دیگر قطع کنند و انقلاب را از درون مورد حمله قرار دهند .

 

 

وی افزود : دشمن برای فروپاشی انقلاب اسلامی ایران با جنگ سخت و نیمه سخت به نتیجه نرسید و برنامه ریزی در انتخابات به دنبال پیاده کردن اهداف خود در ایران است.

 

 

نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران ، با بیان اینکه دشمن چهار تاکتیک نظامی ، نیمه سخت ، آشوب و نامنی ، تحریم وتعامل را در دستور کار خود قرار داده است ، تصریح کرد : دشمنان وقتی از راه نظامی و جنگ سخت به سد محکم مردمی برخورد کردند روی به جنگ نرم و تحریم ها آوردند که  این نقشه های دشمن با بصیرت خنثی شد و در حال حاضر دشمن با تعامل به دنبال نفوذ است .

 

 

وی مجلس را هدف نفوذ دشمن عنوان کرد و افزود : تقویت عناصری که بدون اصول ، مبانی و فراجناحی عمل می کنند از اهداف دشمن برای مشکل سازی در انتخابات است  .

 

 

حجت الاسلام سعیدی ، بیان کرد : اگر هم دولت بخواهد برجام را با جدیت دنبال کند و فرمایشات مقام معظم رهبری را دنبال کند نیازمند به یک مجلس انقلابی است نه یک مجلس منفعل چرا که یک مجلس انقلابی می تواند در برابر زیاده خواهی غربی ها ایستادگی کند .

 

 

نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران ، اتکای به درون و تبعیت از رهبری را دو عامل پیروزی هر کشور برشمرد و افزود : فرد ولایت مدار باید براساس خط ترسیمی رهبر فرزانه انقلاب گام بردارد و منویات ایشان را در عرصه ها سرلوحه امور خود قرار دهد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی