منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۸
شناسه خبر: 319956
گروه :خبر
13910711000425_PhotoA

پلیس‌های فرانسوی روز چهارشنبه آینده در اعتراض به نفرت مردم از پلیس تظاهراتی را در میدان جمهوری پاریس برگزار می‌‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  و به نقل از فارس، اتحادیه‌های پلیس فرانسه چهارشنبه در اعتراض به نفرت مردم از پلیس در میدان جمهوری پاریس یعنی محل برگزاری تظاهرات‌های خیزش شبانه تظاهرات برگزار می‌کنند.

 این تظاهرات که پس از دو ماه درگیری‌ میان تظاهرات کنندگان علیه اصلاحات قانون کار و نیروهای پلیس برگزار خواهد شد، عصر روز سه‌شنبه در پایتخت فرانسه پاریس صورت خواهد گرفت و برگزاری تظاهرات‌های مشابهی در حدود پنجاه شهر نیز پیش‌بینی شده است.

براساس این گزارش، انتخاب میدان جمهوری به عنوان محل برگزاری تظاهرات پلیس‌های فرانسوی اقدامی بسیار نمادین است چرا که این محل بارها جایگاه تجمعات و تظاهرات‌های جنبش‌های شبانه علیه قانون کار بوده که اغلب با درگیری تظاهرات‌کنندگان و پلیس پایان یافته است.

برگزاری این تظاهرات در حالی صورت خواهد گرفت که قرار است روز چهارشنبه اندکی پیش از تظاهرات پلیس‌ها، انجمن «پلیس ما قاتل است» نیز تظاهراتی علیه این تظاهرات در همین محل ترتیب دهد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند