منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۰:۲۰
شناسه خبر: 219635
گروه :خبر
13940621000983_PhotoA

بحرینی‌ها در محکومیت ادامه تجاوزات ائتلاف ضد یمنی به سرکردگی عربستان سعودی تظاهرات کردند و خواستار خروج بحرین از این ائتلاف شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مردم بحرین عصر روز گذشته(جمعه) برای همبستگی با مردم یمن و در محکومیت استمرار تجاوزات هوایی عربستان دست به تظاهرات زدند.

بر اساس این گزارش، تظاهرات‌کنندگان بحرینی در حالی که تصاویر «حمد عیسی آل خلیفه» پادشاه این کشور را در دست داشتند، مخالفت خود با شرکت بحرین در ائتلاف ضد یمنی به سرکردگی عربستان را اعلام کنند.

معترضان بحرینی در تظاهرات روز گذشته خود با سر دادن شعارهایی جنایت‌های ائتلاف سعودی علیه ملت یمن را که نهادهای بین المللی و حقوق بشری آن را جنایات بشری می‌دانند، محکوم کردند.

بر اساس این گزارش، نظامیان بحرینی ضمن یورش به معترضان، تعدادی از آنها را بازداشت کردند.

حملات عربستان و ائتلاف ضد یمنی از ششم فرودین ماه سال جاری آغاز شده است و حدود شش ماه است که ادامه دارد. بنا بر آمارهای رسمی، طی این مدت بیش از چهار هزار نفر از مردم بی گناه یمن جان خود را از دست داده اند و هزاران نفر دیگر نیز زخمی شدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است