منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
شناسه خبر: 357328
گروه :خبر
img_3706

رئیس دادگستری پارسیان با اشاره به اینکه باید در راستای تقویت نیروهای نظامی گام برداریم گفت: تضعیف نیروی نظامی اثراتی فاجعه بار برای کشور رقم می زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛عباسی رئیس دادگستری پارسیان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان به ایام ومناسبت هایی چون دهه ولایت وامامت،هفته دفاع مقدس،هفته ناجا وماه محرم اشاره کرد وگفت:پیام همه این مناسبت ها ولایت مداری است واین پیام را می رساند که همه باید درراستای اهداف نظام ومنویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم تامبادا فجایع عاشورا تکرار شود.

 

رئیس دادگستری پارسیان اولین ومهم ترین وظیفه نیروی انتظامی را ایجاد نظم وامنیت دانست واظهار کرد:امنیت از مهم ترین،بدیهی ترین وضروری ترین نیازهای بشر درطول تاریخ بوده وهست وتا زمانی که امنیت برقرار نشود نمی توان از اقتصاد وفرهنگ سخن گفت.

 

وی با اشاره به نعمت امنیت در احادیث وروایات خاطرنشان کرد:یکی از دونعمتی که مجهول است نعمت امنیت است وزمانی این امنیت به عنوان نعمت حس می شود که ما به خطر افتیم، و باید قدر این نعمت دانسته شود.

 

عباسی به ناامنی کر کشورهای همسایه ایران اسلامی اشاره وتأکید کرد:در این کشورها تروریسم وجنگ وخونریزی سایه افکنده است ولی در کشور جمهوری اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری وحضور مقتدرانه نیروهای نظامی وانتظامی و وحدت وانسجام ملی این امنیت برقرار شده است والگویی برای کشورهای منطقه وجهان می باشد.

img_3697

 

 

 

 

 

 

 

 

در ادامه حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: بعد از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی براصول هایی چون استقلال،آزادگی،استکبار ستیزی واسلام تأکید داریم وبه خاطر اصرار وپافشاری بر این اصول است که این انقلاب از بدو تأسیس با انبوهی از دشمنان خارجی ومنافقان داخلی مواجه شده است.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به منویات فرماندهی معظم کل قوا درباره نیروهای نظامی وانتظامی اظهار کرد:این نیروها باید هر روزبرای مقابله با این دشمنان خارجی ومنافقان داخلی آماده باشند،چرا که هر لحظه ای برای ضربه زدن به این نظام درنگ نمی کنند.

 

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به آیه 8 سوره مائده که بر تارک نیروی انتظامی نقش بسته اشاره کرد وافزود:استقرار عدالت اجتماعی در سرلوحه عمده نیروهای نظامی وانتظامی قرار دارد و همه شما نیروهایی هستید که حامل پیام امنیت برای جامعه اسلامی هستید.

 

وی ادامه داد:اگر نیروهای نظامی وانتظامی اقتدار داشته باشد،امنیت نیز به وجود می آید ولی اگر این اقتدار از این نیروها گرفته شود،چیزی به نام امنیت دیگر نخواهیم دید، واین اقتدار آنهاست که رعب و وحشت در دل اخلالگران اجتماعی وبرهم زننگان امنیت ایجاد کرده است.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است