منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
شناسه خبر: 196517
گروه :خبر
index

کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان اظهار کرد:از فردا 24 تیرماه از شدت سامانه کم فشار فصلی و ناپایدار جوی در استان کاسته می شود و افزایش نسبی دما در استان رخ خواهد داد.

مرضیه سی سی پور، کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به ناپایداری های جوی در استان گفت:نقشه های هواشناسی فعالیت سامانه کم فشار فصلی و ناپایدار جوی را برای امروز نشان می دهند و شاهد افزایش سرعت باد سبب گردوغبار و متلاطم شدن آبهای دریای عمان، تنگه هرمز و شرق خلیج فارس خواهدیم بود.

وی اظهار کرد:از فردا 24 تیرماه با تضعیف این سامانه از شدت فعالیت های آن کاسته می شود.

سی سی پور تصریح کرد:در ساعات بعدازظهر و شب در ارتفاعات استان رشد ابر با احتمال وقوع رگبار پراکنده باران ، رعد وبرق ، افزایش لحظه ای سرعت باد و گرد و غبار پیش بینی می گردد.

کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان افزود: دریا در این مدت کمی مواج خواهد بود و از نظر دمایی، افزایش نسبی دما در استان رخ خواهد داد.

وی کمینه و بیشینه دمای استان را بین 30 تا 48 درجه سانتیگراد دانست و عنوان کرد:شهرستان جاسک با دمای 32 درجه خنک ترین و شهرستان پارسیان با دمای 43 درجه گرمترین نقاط استان گزارش شده اند.

سی سی پور خاطر نشان کرد:نوسانات دمای بندرعباس نیز بین 32 تا 37 درجه سانتی گراد است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان