منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸
شناسه خبر: 291941
گروه :خبر
13940811000932_PhotoA

ضرغامی عنوان کرد: ۸ مارس در غرب به عنوان روز زن نامیده شده ولی به نظر می‌رسد مظاهر بردگی زن بیش از آزادی واقعی آنان به چشم می‌خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

تصویری که از چهره و فیزیک زن در شبکه های ماهواره ای ارائه می شود غیر واقعی و مجازی است!

گریم، نور، موسیقی، حرکت و ریتم، سمت دوربین، تدوین خاص و ده ها پارامتر دیگر دست دردست هم می دهند تا نهایت جذابیت ظاهری و تاثیرگذاری آن بر مخاطبان را محقق سازند. در واقع چنین موجوداتی در جهان خارج وجود ندارند!!

مستند های تکان دهنده از پشت صحنه کانال های مد، حاکی از اعمال جراحی های مکرر بر روی اندام این زنان و آماده سازی آنان برای انطباق با لباس های خاص است!

حتی همین افراد که با خشن ترین شیوه های غیر انسانی و پذیرش سنگین ترین رژیم ها و پرهیز از عادی ترین کارهای انسانی به نقطه ی مطلوب می رسند! اگر در شرایط عادی دیده شوند، با آن چیزی که از قاب تلویزیون مشاهده می شوند تفاوت اساسی دارند!

بسیاری از برنامه های تلویزیونی به ویژه مدل های ترکیه ای آن، که از شبکه های ماهواره ای پخش می شود دارای چنین ویژگی است!

دختران و پسران ما مراقب باشند تا فریب این کالاهای مجازی را نخورند!

سطح توقع و مطالباتشان منطقی ومتعادل باشد تا زندگی شیرین و گرم خانواده، فدای برخی تنوع های زود گذر و توخالی نشود!

۸ مارس در غرب به عنوان روز زن نامیده شده ولی به نظر می رسد مظاهر بردگی زن بیش از آزادی واقعی آنان به چشم می خورد.

تصویر فوق از میان صدها تصویر غیرقابل نمایش با قاب بندی مجدد انتخاب شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند