منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
شناسه خبر: 240085
گروه :خبر

دبیر شورای عالی امنیت در پاسخ به این سوال که “چرا هیچ عضوی از مجلس در هیئت نظارت بر اجرای برجام نیست؟” گفت: چنین چیزی صحت ندارد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛، پس از تصویب برجام در مجلس و شروط 9 گانه رهبر معظم انقلاب، این روزها همه منتظر هستند تا کار اجرای برجام کم‌کم آغاز شود و هیئت نظارت بر اجرای برجام هم تشکیل شود.

اما موضوعی که این روزها باعث شده تا نمایندگان مجلس نسبت به آن واکنش نشان بدهند، روند کُند تشکیل هیئت نظارت بر اجرای برجام و عدم حضور نماینده‌ای از مجلس در این هیئت است.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت؛ در پاسخ به این سوال که “چرا هیچ عضوی از مجلس در هیئت نظارت بر اجرای برجام نیست؟” گفت: چنین چیزی صحت ندارد.

شمخانی افزود: امروز(چهارشنبه) جلسه‌ای در شورای عالی امنیت تشکیل می‌شود و این موضوع در همین جلسه بررسی خواهد شد.

خاطر نشان می‌شود که در نمایندگان مجلس در پیشنهادی که به صورت کتبی برای شورای عالی امنیت فرستاده ‌شده است، پیشنهاد داده‌اند به جهت تسریع در اجرای امور حداقل دونفر از اعضای کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس در هیئت نظارت بر اجرای برجام حضور داشته باشند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است