منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
شناسه خبر: 197705
گروه :خبر
13940407000742_PhotoA

روستای «Setenil de las Bodegas» در اسپانیا که حدود 3000 نفر جمعیت دارد توسط رودخانه «Setenil de las Bodegas» فرسایش یافته و بسیاری از خانه‌های آن زیر سنگ قرار دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ زندگی زیر سنگ، معمولا چیزی نیست که افراد به آن علاقه خاصی داشته باشند، اما روستای «Setenil de las Bodegas» در اسپانیا که حدود 3000 نفر جمعیت دارد، این گونه است. این مکان در دره‌ای که  توسط رودخانه «Setenil de las Bodegas» فرسایش یافته، ساخته شده و بسیاری از خانه‌های آن زیر سنگ قرار دارند. نکته مثبت این خانه‌ها این است که شما تنها باید نمای جلو خانه خود را بسازید زیرا دیوارهای سنگی اطراف شما رایگان است. به نوشته برترین‌ها، در برخی مکان‌ها شاید فکر کنید که سنگ‌ها به خانه‌ها فشار می‌آورند و در حال ریزش هستند اما این تنها ظاهر آن است. ساکنین این منطقه از خانه‌های خود راضی هستند. این روستا برای بازدید گردشگران رایگان است و رستوران‌ها، کافه و فروشگاه‌های فوق‌العاده‌ای دارند.

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی