منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
شناسه خبر: 289280
گروه :خبر
13910710000501_PhotoA
 

پیام جامعه روحانیت مبارز به مناسبت انتخابات ۷ اسفند

تشکیل مجلس دشمن شناس، ساده زیست و مردمی سهم بزرگی در پیشرفت کشور دارد

جامعه روحانیت مبارز در پیامی از مردم شریف ایران و تهران به مناسبت برگزاری شکوهمند انتخابات هفتم اسفند تشکر کرد و حضور مردم در پای صندوق‌های رای را نماد تحقق شعار همدلی و همزبانی میان دولت و ملت از سوی مقام معظّم رهبری دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ جامعه روحانیت مبارز از مردم شریف ایران و تهران به مناسبت برگزاری شکوهمند انتخابات هفتم اسفند تشکر کرد.

در ابتدای این پیام با اشاره به آیه «مَنْ عَمِلَ صَالِحًا مِنْ ذَکَرٍ أَوْ أُنْثَى وَ هُوَ مُؤْمِنٌ فَلَنُحْیِیَنَّهُ حَیَاهً طَیِّبَهً وَلَنَجْزِیَنَّهُمْ أَجْرَهُمْ بِأَحْسَنِ مَا کَانُوا یَعْمَلُونَ» آمده است: انتخابات، عالی‌ترین نماد حضور مردم درسپهر سیاسی و اجتماعی و مهمترین عامل تحقق حاکمیت مردم است. این پدیده، در نظام دینیِ مردم سالار، عرصه حاکمیت مردم برمقدرات خویش و زمینه ساز برخورداری از حکومتی پاسخگوست. مشارکت‌ انتخاباتی، از یک سو، جلوه احساس مسئولیت مردم و از سوی دیگر معرّف پذیرش افکار عمومی از سوی حاکمان است.

این پیام در ادامه می‌افزاید: اینک پس از گذشت نزدیک به چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی، جهان دریافته است که مشارکت سیاسی در ایران، محدود به انتخابات نیست و مردم ما در جنگ تحمیلی هشت ساله و دیگر صحنه ها، نشان دادند که در راه پاسداری از انقلابشان، تا پای جان ایستاده اند.

در این پیام آمده است: در ذهن و زبان مردم دینمدار و عزتمند ما کارکردمشارکت سیاسی، از مرزهای داخلی نیز فراتر می رود و به عاملی قاطع برای خنثی‌سازی توطئه‌ و تهدید دشمنان، افزایش اقتدار و امنیت ملی و ظهور پیامدهای مثبت منطقه‌ای و بین‌المللی بدل می شود. آری، مردمی که رأی دادن را چیزی فراتر از انتقال قدرت سیاسی از گروهی به گروه دیگر می‌دانند و آنرا نوعی ادای تکلیف و عمل به واجب شرعی به شمار می آورند، به انتخابات آبرو می بخشند و به آن معنا می دهند. انتخابات هفتم اسفند، میدان برترین توفیقات برای نظام و موجب تقویت جایگاه آن در عرصه داخلی و خارجی بود.

در ادامه این پیام آمده است: در این مشارکت کم نظیر و تحسین برانگیز، دعوت مقام معظّم رهبری، اجابتی درخور یافت و ما را، در عرصه ملّی و بین المللی، چندین گام به پیش برد. باید به این مردم دست مریزاد گفت. آفرین بر دینمداری، ولایت خواهی، موقعیت شناسی و ایران دوستی مردمی که صحنه دلپذیر پاسداری از دین و کشور هیچ گاه از وجود شریفشان خالی نبوده است. آفرین بر شور و شعور جوانان دلپاک و رأی اوّلی ها که در این میدان خوش درخشیدند. آفرین بر آگاهی زنان و مردان غیرتمند و باوفای تهرانی که نشان دادند پایتخت ایران اسلامی، مانند همیشه، دینمدار و وفادار به نظام می باشد و با حضور پر تعداد خود بر شکوه آن افزودند.

همچنین جامعه روحانیت مبارز در این پیام تأکید می‌کند: لطف و عنایت خداوند سبحان و مشارکت مؤمنانه مردم در یوم الله هفتم اسفند، پیام همبستگی و همگرایی در داخل و شوکت و عزت ایران عزیر را در خارج به همراه داشت. این حضور، نماد تحقق شعار همدلی و همزبانی میان دولت و ملت از سوی مقام معظّم رهبری است. پاسخ این صمیمیت، خدمت صادقانه و خالصانه دولت به مردم و بسیج همه امکانات برای پاسداری از این ظرفیت به وجود آمده است.

 در انتهای این پیام با بیان اینکه بی‌شک تشکیل مجلس مستقل، دشمن شناس، ساده زیست و مردمی، سهم بزرگی در پیشرفت کشور خواهد داشت، آمده است: جامعه روحانیت مبارز، ضمن قدردانی از رهبر معظّم انقلاب، مردم غیور و شریف ایران و همه برگزارکنندگان، ناظران و مجریان انتخابات و جامعه رسانه‌ای، امیدوار است این شور و شعورهای انقلابی و دینی، زمینه ساز حیات طیبه قرآنی برای مردان و زنان مؤمن ما باشد و راه پیروزی و کامیابی ایران اسلامی را، بیش از پیش، پرفروغ کند. و ما النصر الّا من عندالله العزیز الحکیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی